«Просимо Господа Бога, щоб 2023 рік став для України роком перемоги добра над злом», — Глава УГКЦ у 311-й день війни

31 грудня

Хай 2023 рік буде періодом, коли ми зможемо втерти наші сльози і, покріплені силою воплоченого в історію нашого національного державного буття Сина Божого, рухатися вперед. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у щоденному зверненні у 311-й день великої, повномасштабної війни, яку російський окупант приніс на нашу багатостраждальну землю.

Глава УГКЦ висловив співчуття з приводу відходу до вічності папи-емерита Венедикта XVI

31 грудня

Сьогодні, 31 грудня 2022 року, о 10:34 за київським часом у монастирі «Матір Церкви» («Mater Ecclesiae») у Ватикані на 96-му році життя упокоївся у Бозі папа-емерит Венедикт XVI. З цього приводу Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, надіслав папі Франциску листа співчуття.

Митрополит Ігор Возьняк: «Упокоївся в Бозі великий муж Церкви — Папа Венедикт XVI»

31 грудня

Архиєпископ і митрополит Львівський владика Ігор Возьняк з приводу смерті Папи-емерита Венедикта XVI закликав усіх вірних молитися за світлий упокій його душі.

Похорон Венедикта XVI відбудеться 5 січня. Його очолить Папа Франциск

31 грудня

Тіло покійного папи-емерита буде виставлене в базиліці Святого Петра від 2 січня.

«Бажаю, щоб у новому році ми більше усміхалися, ніж плакали», — Блаженніший Святослав у новорічному привітанні

31 грудня

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, вітаючи українців із Новим 2023 роком, запевнив, що, проживаючи кожний новий день, ми перемагаємо смерть, перемагаємо окупанта. Ба більше, проживаючи в Божій благодаті, творячи добро зближаємо день перемоги України в цій несправедливій війні.

Помер Папа Венедикт XVI

31 грудня

У Ватикані помер Папа Римський Бенедикт XVI у віці 95 років. Про це 31 грудня оголосив Святий престол.

Архиєпископ Тімоті Броліо зустрівся у Києві з Главою УГКЦ і очільниками служб військового капеланства

30 грудня

У четвер, 29 грудня, в день чергового масованого ракетного удару росії по Україні, архиєпископ Тімоті Броліо, очільник військового ординаріату у Збройних силах США і президент Конференції католицьких єпископів США, в межах візиту солідарності і підтримки до України відвідав Київ, де його зустрів Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. У приміщенні Патріаршої курії УГКЦ архиєпископ Броліо також провів зустріч з керівниками служб військового капеланства в силових структурах України та військовими капеланами різних Церков.

Пресслужба Святого Престолу: стан Папи-емерита стабільний

30 грудня

Венедикт XVI брав участь у Святій Месі, відслуженій у його кімнаті.

У Чернівецькій єпархії відкрили соціальний центр для внутрішньо переміщених осіб

30 грудня

29 грудня неподалік Чернівців владика Йосафат Мощич разом із духовенством освятив богослужбову каплицю Святого Франциска та приміщення багатофункціонального соціального центру для переселенців і працівників єпархіальної соціальної ферми.

Глава УГКЦ у 310-й день війни: «Спішімо прийняти дароване Богом прощення, бо не знаємо, коли закінчиться наша земна мандрівка»

30 грудня

Ми, що живемо в Україні в постійній щоденній небезпеці смерті, повинні спішити прийняти це прощення, яке Господь Бог нам дарує, бо не знаємо, коли закінчиться наша земна мандрівка. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у щоденному зверненні у 310-й день війни.

Глава УГКЦ у 309-й день війни: «Христос живий і Він приходить жахливого ранку до мене і до тебе»

29 грудня

Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у 309-й день великої повномасштабної війни, яку Росія принесла на українську мирну землю.

Пресслужба Святого Престолу: «Папа-емерит при свідомості, стан стабільний»

29 грудня

Директор Ватиканського пресцентру поширив коротке повідомлення про стан Венедикта XVI, який погіршився напередодні.