55-річчя «Nostra aetate»: про плоди дружніх стосунків між католиками та євреями

29 жовтня

З нагоди 55-ї річниці декларації Другого Ватиканського Собору «Nostra aetate» очільники Ватиканської Комісії в справах релігійних стосунків з юдаїзмом (CRRJ) та Міжнародного Єврейського Комітету з міжрелігійних консультацій (IJCIC) опублікували послання, в яких вказують на поступ в приятельських стосунках.

Масштабний проєкт «Бієнале Шептицький» завершився в УКУ

29 жовтня

Масштабний проєкт «Бієнале Шептицький/Sheptytsky Biennale» відбувся у Центрі Шептицького Українського католицького університету за підтримки Українського культурного фонду.

Національний музей у Львові презентує дитячий проєкт «Митрополит Андрей та його музей»

29 жовтня

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького з нагоди 155-річчя від дня народження свого засновника презентує новий освітній дитячий проєкт «Митрополит Андрей та його музей».

Блаженніший Святослав: «Дуже просимо людей, які старші за 65 років, залишатися вдома»

29 жовтня

«На прохання наших медиків і представників органів державної влади, хочу звернутися до вас з окремим закликом і проханням. Тепер, коли ми бачимо, як нова хвиля хвороби накриває Україну, дуже просимо людей, які старші за 65 років, якщо це можливо, залишатися вдома», — закликав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ висловив співчуття з приводу смерті владики Яна Нємця

29 жовтня

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав висловив співчуття з приводу відходу у вічність єпископа-помічника Кам’янець-Подільської дієцезії владики Яна Нємця.

У Тернополі презентували методичний посібник для вчителів «Климентій Шептицький. Уроки мудрості»

29 жовтня

27 жовтня 2020 року в приміщенні фундації «Справа патріарха Йосифа» (вул. Листопадова, 7) за участі преосвященного владики Теодора Мартинюка, єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, відбулася презентація методичного посібника «Климентій Шептицький. Уроки мудрості».

Папа Франциск: Коли життя здається даремним, Бог нагадує: «Ти моя люба дитина»

29 жовтня

Просити, аби Ісусів досвід молитви став нашим досвідом заохотив вірних Святіший Отець під час останньої в жовтні загальної аудієнції.

Владика Володимир Груца: «Бога зустрічають радше ті, які хочуть йому послужити»

28 жовтня

Можемо зробити висновок, що Бога зустрічають радше ті, які хочуть йому послужити, а не так зрозуміти його раціонально. Бог найперше об’являєтья тим, які хочуть йому послужити. На цьому наголосив преосвященний владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, під час проповіді до вірних в архикатедральному соборі Св. Юра 27 жовтня 2020 року.

Митрополит Володимир Війтишин освятив дитячий садок у колишній резиденції Андрея Шептицького

28 жовтня

У неділю, 25 жовтня 2020 року, у селі Братківці на Івано-Франківщині місцева громада відзначила потрійне свято парафії, яке очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.

Благодійний фонд «Шпиталь Шептицького» започатковує реабілітаційну програму для постковідних пацієнтів COVчег

28 жовтня

У Шпиталі Шептицького з’явилася нова послуга — реабілітація постковідних пацієнтів, де кожен хворий отримає консультацію фахівця з формуванням індивідуального плану обстеження і реабілітації.

Папа до Європи: Віднайди себе! Не бійся своєї історії та будь собою!

28 жовтня

У листі на ім’я Державного Секретаря Святого Престолу, що цими днями матиме важливі зустрічі в європейських інституціях, Глава Католицької Церкви поділився думками про покликання та виклики, що стоять перед континентом.

Колишній нунцій в Україні Томас Ґалліксон покидає дипломатичну службу

27 жовтня

Архиєпископ Томас Ґалліксон залишає пост нунція в Швейцарії і звільняється з дипломатичної служби Ватикану. У 2011–2015 він представляв Ватикан в Україні.