Синод УГКЦ до православних предстоятелів: український народ цінує нашу спільну дію та взаємну пошану

11 вересня

У традиційному листі після завершення Синоду Єпископів УГКЦ до предстоятелів православних Церков в Україні члени Синоду УГКЦ своїм братам у Христі вкотре нагадали про цінність єдності.

Глава УГКЦ на завершення Синоду: «Бути непрактикуючим християнином — це смертельно небезпечно»

6 вересня

Урочистою Літургією, яку очолив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, в aрхикатедральному соборі Святого Воскресіння завершився Синод Єпископів УГКЦ в Івано-Франківську, що тривав від 30 серпня.

Єпископи Синоду провели день духовної віднови

3 вересня

Члени Синоду Єпископів УГКЦ в Івано-Франківську відбули день духовної віднови у супроводі о. Андрія Чировського.

«Ми не сміємо забувати, що війна на Сході України триває», — кардинал Маркс

1 вересня

Президент Німецької Єпископської Конференції Райнгард кардинал Маркс надіслав привітального листа на ім’я Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви з нагоди Синоду Єпископів УГКЦ, який відбувається в Івано-Франківську від 30 серпня до 6 вересня.

Папа Франциск благословив членів Синоду Єпископів УГКЦ на плідну роботу

31 серпня

Як Папський представник в Україні, маю честь і радість висловити від імені Його Святості Папи Франциска найкращі побажання повного успіху обговорень Синоду Української Греко-Католицької Церкви.

Католицькі єпископи Франції запевнили про свою підтримку України у цей драматичний період історії

31 серпня

У цей особливий момент історії ми, єпископи Франції, прагнемо переказати вам, що не байдужі до вашого лиха, і запевнити вас у нашій підтримці в Господі. Завдяки інформуванню з боку вашого співбрата в єпископстві — владики Бориса Ґудзяка, наша Конференція обізнана з викликами, що постали перед вашою країною, особливо щодо погіршення військової та політичної ситуації на Півдні та Сході України внаслідок недотримання Мінських угод.

Глава УГКЦ на початку Синоду: «Усі керівники і лідери держави повинні зрозуміти, що український народ не є чиєюсь власністю»

30 серпня

Архиєрейською Літургією в архикатедральному соборі Святого Воскресіння Івано-Франківська урочисто розпочався Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.

Члени Синоду Єпископів УГКЦ помолилися до Святого Духа та склали присягу

30 серпня

Члени Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви напередодні початку робочих засідань молилися до Святого Духа. Молебень до Святого Духа показує духовну природу того зібрання, яке ми називаємо Синодом Єпископів УГКЦ.