Пресслужба Святого Престолу: «Папа-емерит при свідомості, стан стабільний»

29 грудня 2022

Директор Ватиканського пресцентру поширив коротке повідомлення про стан Венедикта XVI, який погіршився напередодні.

Пресслужба Святого Престолу: «Папа-емерит при свідомості, стан стабільний»

«Папа-емерит зміг добре відпочити протягом минулої ночі, він абсолютно при свідомості та ясності розуму», — повідомив у четвер, 29 грудня 2022 року, речник Апостольської столиці Маттео Бруні. Відповідаючи на запитання журналістів, він зазначив, що хоч стан Венедикта XVI «залишається важким, на цей час ситуація стабільна». «Папа Франциск поновлює своє прохання молитися за нього, супроводжуючи його в цей важкий період», — додав він. Про це зазначає українська редакція «Vatican News».

Нагадаємо, що наприкінці загальної аудієнції в середу Папа Франциск попросив вірних згадати його 95-річного попередника, стан якого погіршився через проблеми, пов’язані з поважним віком. Після зустрічі з прочанами Святіший Отець відвідав Венедикта XVI у його резиденції на території Ватикану.

У молитві єднаються Церкви всього світу. Із відповідними закликами до вірних звернулися також провідники Католицької Церкви в Україні.

Нагадуємо, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав закликав Синод Єпископів УГКЦ, а також все духовенство, монашество і вірних Церкви єднатися в молитві за папу-емерита Венедикта XVI.