У новий навчальний рік із Синодом Єпископів УГКЦ

5 вересня

У Василіанському інституті філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського відбулася інавгурація нового навчального року. Поважними гостями цього заходу стали владики Синоду УГКЦ, що його очолює Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

Католицькі єпископи Казахстану висловили українському народу свою підтримку — і духовну, і матеріальну

5 вересня

Єпископ Хосе Луіс Мумбієлла-Сієрра, Голова Конференції Католицьких Єпископів Казахстану, від імені Конференції і всіх католиків Казахстану у своєму листі Синоду Єпископів УГКЦ, який зараз проводиться в Брюховичах, висловив свою солідарність і підтримку українському народові в цей важкий для України час.

Члени Синоду Єпископів УГКЦ помолилися до Святого Духа та склали присягу

4 вересня

Традиційно, члени Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви перед початком робочих засідань молилися до Святого Духа. Того ж дня єпископи склали присягу.

У Львові Божественною Літургією розпочався Синод Єпископів УГКЦ

4 вересня

Архиєрейською Божественною Літургією у соборі Святого Юра розпочалася чергова сесія Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.