Останні новини та анонси

Папа: Бог не відсторонений спостерігач, а залучається в життя людини

23 січня

Проповідуючи в Неділю Божого, слова Папа Франциск наголосив на тому, що Боже слово відслонює нам справжнє обличчя Бога, Який є Богом-з-нами, та спонукає нас виходити до наших ближніх.

Папа проголосив День молитви за мир в контексті ситуації навколо України

23 січня

Папа Франциск закликає всіх людей доброї волі молитися за те, щоб кожна політична дія служила загальнолюдському братерству.

Сьогодні в УГКЦ день пам’яті Пратулинських мучеників

23 січня

«Як це солодко — помирати за віру!» — такими були останні слова Пратулинських мучеників, які віддали своє життя за Христову віру і вірність Греко-Католицькій Церкві.

Владика Кен Новаківський взяв участь у відзначенні Дня Соборності України у Лондоні

22 січня

22 січня 2022 року владика Кеннет Новаківський, правлячий архиєрей Єпархії Пресвятої родини із осідком у м. Лондон (Великобританія), відвідав Українську суботню школу Пречистої Діви Марії.

Всі новини та анонси

Останні інтерв’ю та коментарі

Владика Миколай Бичок поділився думками про Йорданські душпастирські відвідини

23 січня

Правлячий архиєрей Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла для українців візантійського обряду в Австралії, Новій Зеландії та Океанії владика Миколай Бичок у черговому духовному роздумі поділився своїми думками про Йорданські душпастирські відвідини та їхнє значення.

«Бути людиною означає обирати добро, шукати істину, відстоювати справедливість, споглядати красу Божої любові, бути другом», — о. Андрій Зелінський

20 січня

У святковий вечір Богоявлення Господнього провідником спільної молитви на вервиці в рамках ініціативи «Вервиця єднає», яка, завдяки «Живому телебаченню», об’єднує вірних нашої Церкви, розсіяних по цілому світу, в єдину молитовну родину був о. Андрій Зелінський, ТІ. Перед кожною десяткою вервиці о. Андрій мав роздуми, які публікуємо у цій статті.

«Йорданська вода — це відображення нашого життя і молитви»: 10 думок владики Володимира Груци про празник Богоявлення

19 січня

Злагода у домі не залежить від окроплення освяченою водою, а від того, хто там живе. Бо саме людина задає певний тон і гармонію у цьому будинку. Цією та іншими думками поділився єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ владика Володимир Груца у розмові з Юліаною Лавриш для інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова».

«Нехай народження Божого Сина принесе для нас світло Вифлеємської зорі», — владика Миколай Бичок

16 січня

Владика Миколай Бичок, єпарх Мельбурнський, засилає свої привітання усім людям доброї волі з нагоди світлого празника Рождества Христового.

Всі інтерв’ю та коментарі

Останні проповіді та промови

«Потрібна щира молитва»: Звернення ієрархів УГКЦ у Канаді щодо сучасного політичного та гуманітарного стану в Україні

23 січня

«Це не час для зухвалого брязкання зброєю і навіть не час для політичної дипломатії, яка, як ми бачили в минулому, ефективна лише настільки, наскільки є честь і добра воля. Ні, ми віримо, що в такі часи як зараз, потрібна щира молитва, щоб ми всі були натхненні Господнім закликом до правди, миру і святості і тоді запанує мир», — про це йдеться у Зверненні.

«У вертепі Бог віддається цілковито людям»: Різдвяне послання владики Тараса Сеньківа

23 січня

«Але раптом настає нова дійсність: Той Єдиний, хто не має собі рівних і «возсідає на висотах», ласкаво споглядає додолу, схиляється і обіймає своє створіння. Цей погляд Бога вниз є радикально відмінним від зверхнього погляду. Божий погляд — це дія. Він своїм поглядом «піднімає з пороху злиденного…» (Пс. 113, 7) та огортає його своєю прихильністю. Те, що він споглядає з любов’ю на все своє створіння, змінює людей і весь світ». Пропонуємо Вашій увазі Різдвяне послання преосвященного владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського, до вірних і духовенства Стрийської єпархії, а також до усіх людей доброї волі.

«Моліться за мир. Відстоюйте правду. Підтримайте тих, хто страждає»: Звернення ієрархів США щодо ситуації в Україні

22 січня

Єпископи Української Католицької Церкви у Сполучених Штатах Америки на чолі із митрополитом Борисом Ґудзяком звернулися до світу та всіх людей доброї волі із закликом до молитви за мир в Україні у період теперішнього загрози.

Владика Василь Івасюк на Богоявлення Господнє: Повернутися усім серцем до Йордану, бо там прийшло визволення і свобода»

22 січня

19 січня 2022 року, у світлий празник Богоявлення Господа і Спаса нашого Ісуса Христа, владика Василь Івасюк, єпарх Коломийський, під час проповіді закликав вірних «повернутися усім серцем до Йодану». За його словами, саме через Хрещення Ісуса Христа, а відтак наше Хрещення нам даровано свободу дітей Божих, яку потрібно постійно захищати та плекати.

Всі проповіді та промови