Останні новини та анонси

Владика Богдан Дзюрах взяв участь у святкуванні 30-ліття Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1

19 лютого

На запрошення головного лікаря Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1 п. Юрія Кожари та медичного капелана о. Віталія Воєци владика Богдан Дзюрах взяв участь у відзначенні 30-ої річниці від дня заснування дитячої лікарні.

Владика Богдан Дзюрах привітав владику Бориса Ґудзяка із новим служінням

19 лютого

Апостольська столиця сповістила 18 грудня Українську Греко-Католицьку Церкву про нове служіння владики Бориса Ґудзяка як архиєпископа і митрополита Філадельфійського, перенісши його із Паризької катедри єпархії святого Володимира Великого. Владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, привітав владику Бориса із новим архиєрейським служінням, запевнивши у своїх молитвах.

Владика Борис Ґудзяк привітав духовенство та вірних Філадельфійської митрополії

19 лютого

18 грудня Апостольська столиця повідомила про затвердження вибору Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви щодо нового архиєпископа і митрополита Філадельфійського владику Бориса Ґудзяка. Сам владика поспішив привітати усіх вірних та духовенство цієї митрополії.

Сайт Синоду Єпископів УГКЦ продовжує активно розвиватися

19 лютого

Інтернет-ресурс Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви поповнився новим розділом. Він розповідає про життя і діяльність померлих владик Синоду.

Всі новини та анонси

Останні інтерв’ю та коментарі

«Господь завжди на нас чекає». Відеоблог № 5 владики Венедикта Алексійчука

19 лютого

Владика Венедикт Алексійчук, єпарх Чиказький, щовівторка пропонує своїм глядачам роздумати на Таїнством молитви. Ця своєрідна школа молитви продовжується і цей п’ятий випуск розповідає про постійне очікування Бога на нас.

Вести, слухаючи Бога і ближніх. Інтерв’ю з владикою Борисом Ґудзяком

18 лютого

18 лютого у Ватикані повідомили, що Папа Франциск благословив рекомендацію Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і призначив владику Бориса Ґудзяка митрополитом і архиєпископом Філадельфейської архиєпархії у США.

«Стрітенська свічка — знак Христового світла…» — владика Венедикт Алексійчук

15 лютого

15 лютого Христова Церква святкує Стрітення ГНІХ. В основу свята лягла подія зустрічі праведника Симеона та пророчиці Анни із Немовлятком Ісусом на сороковий день по Його народженні. У нашій церковній традиції цього дня прийнято йти до храму зі свічками та їх там освячувати. Про це розповідає владика Венедикт Алексійчук, єпарх Чиказький Української Греко-Католицької Церкви.

Владика Гліб Лончина: «Знати мову країни, у якій служиш — це не питання інкультуризації чи інтеграції, а душпастирства»

13 лютого

Владика Гліб Лончина є Правлячим Архиєреєм Лондонської єпархії Пресвятої Родини Української Греко-Католицької Церкви. Після VIII сесії собору Паризької єпархії, у якому владика Гліб брав участь як запрошений гість та порадник, Служба комунікації Паризької єпархії розпитала його про враження від собору та виклики служіння в Західній Європі.

Всі інтерв’ю та коментарі

Останні проповіді та промови

Проповідь владики Богдана Дзюраха на свято Стрітення Господнього

16 лютого

Справді, від кожного з нас залежить доля мільйонів! І Бог саме так діє у світі: Він зустрічається зі своїм народом, але не як з безликою масою, а дуже особисто, через зустріч з конкретною людиною. Він приходить до свого народу і до людства через Пречисту Діву Марію, через св. Йосифа, через праведного Симеона і пророчицю Анну.

Слово владики Василя Івасюка у тридцяту річницю виводу військ з Афганістану

15 лютого

Війни не можуть бути чистими, бо вони несуть смерть, інвалідність, одягають у смуток тисячі сердець, сповнені материнським довічним смутком і болем. Війна має свій відлік з холодними очима і безжалісною арифметикою.

«Тут я бачу Бога» — священик Еміліан Ковч, який був в ОУН і рятував євреїв, про концтабір Майданек

14 лютого

2019 року Українська Греко-Католицька Церква на загальноцерковному рівні відзначає ювілеї трьох визначних постатей — Омеляна Ковча, Климентія Шептицького та Йосафати Гордашевської. Таке рішення прийняли учасники Синоду Єпископів УГКЦ, що проходив впродовж 2–11 вересня 2018 року у м. Львів-Брюховичі. Саме цього року припадає 135-річчя з дня народження блаженного священномученика Омеляна Ковча, 75-ті роковини його мученицької смерті в нацистському концтаборі «Майданек» та 10-та річниця проголошення покровителем душпастирів УГКЦ.

Проповідь митрополита Львівського Ігоря Возьняка на Неділю Закхея

11 лютого

Ось багаті особи, які не легковажили біднішими, лиш цінили їх та практично опікувалися ними. Посідання багатства та високий стан у суспільстві, тоді виражається духовною гармонією, коли серце людини прикрашене милосердям та співчуттям до ближніх.

Всі проповіді та промови