Останні новини та анонси

Папа-емерит Бенедикт XVI захворів і потребує нашої молитви

4 серпня

Папа-емерит Бенедикт XVI тяжко захворів після відвідин Німеччини, повідомляє газета Passauer Neue Presse з посиланням на журналіста і письменника Петера Зевальда.

Папа до молоді в Меджугор’є: Христос живе і хоче, щоб кожен з вас жив

4 серпня

Звертаючись до учасників молодіжної зустрічі в Меджугор’є, Святіший Отець закликає молодь відповісти на Христове запрошення «Прийдіть і подивіться» (Ів 1, 39), тобто, стати на шлях віри, що дозволяє досвідчити Господа і завдяки Йому побачити повний і остаточний сенс життя.

У Коломиї планують створити міську Раду Церков та релігійних організацій

4 серпня

Рішення створити міську Раду Церков та релігійних організації в Коломиї прийняли учасники екуменічної зустрічі, що відбулася у день празника Святого Володимира Великого та переддень 155-ї річниці від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

Родини загиблих на Сході України захисників молилися в Зарваниці

3 серпня

Трьохденна духовна віднова для родин військовослужбовців, загиблих на Сході України, відбулася цими вихідними, 31 липня — 2 серпня, у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Участь у зустрічі взяли більше 20 осіб, а саме матері, батьки, дружини та діти захисників, які віддали життя за мир в нашій державі. У Зарваниці їх зустрів та опікувався сотрудник МДЦ «Зарваниця» о. Андрій Шалай.

Всі новини та анонси

Останні інтерв’ю та коментарі

«Коли у вас Бог на першому місці, тоді у вас все на місці»: інтерв’ю з владикою Ігорем Возьняком

3 серпня

Сьогодні, 3 серпня 2020 року, архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ високопреосвященний владика Ігор Возьняк. Виданню «Гал-інфо» владика розповів про його історію життя і покликання.

Владика Венедикт Алексійчук: «Слова „коли-небудь“ і „одного разу“ треба назавжди вилучити зі свого лексикону»

3 серпня

Правлячий архиєрей Єпархії святого Миколая із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США) владика Венедикт Алексійчук ділиться із читачами особистої фейсбук-сторінки духовними роздумами про різні аспекти життя християнина у сучасному світі. Цього разу владика застановився над важливістю жити теперішньою миттю та не відкладати усіх справ, зокрема духовних, на пізніше, на «коли-небудь».

Владика Володимир Груца: «Сьогодні святий Альфонс Лігуорі вчить нас, як задля служіння Церкві можна залишити велику кар’єру»

2 серпня

Церква існує, тому що служить. З огляду на карантинні обмеження наші медичні капелани не можуть повноцінно звершувати своє служіння. Звичайно, нам необхідно дотримуватися встановлених приписів. Але ми, водночас, отримуємо звернення від пацієнтів, які не можуть знести терпіння без прийняття Євхаристії. Таким є служіння моєї Церкви! Задля цього святі люди залишали велику кар’єру, щоб нести місію Церкви. Вони цього вчать і нас! На цьому наголосив владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, на своїй фейсбук-сторінці з нагоди дня вшанування пам’яті св. Альфонса Лігуорі, засновника ЧНІ.

Проти течії. Як українські монахи-студити євреїв рятували

1 серпня

На що йшли монахи митрополита Шептицького заради порятунку євреїв, хто був не проти заробити на біді ближнього, як працювала система конспірації і скільки разів мережа була на межі провалу, — про це та багато іншого в інтерв’ю з автором книги «Покликані», що вийшла у видавництві «Дух і Літера», кандидатом історичних наук Юрієм Скірою.

Всі інтерв’ю та коментарі

Останні проповіді та промови

Подолання наслідків повеней у Західній Україні: одна історія у трьох розповідях — владика Андрій Рабій

4 серпня

Владика Андрій Рабій, єпископ-помічник Філадельфійської архиєпархії УГКЦ та один із організаторів фінансової збірки для постраждалих від паводків у Західній Україні, ділиться своїми думками стосовно цієї напруженої та тривожної ситуації соціального та екологічного лиха.

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі Інтернет

3 серпня

Затверджено на трирічний випробувальний термін із 3 серпня 2020 року Постановою № 2 85-ї сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

«Вирішення наших життєвих труднощів та проблем нам слід починати від наближення до Бога, від духовної переміни», — владика Богдан Дзюрах

2 серпня

«Не треба їм відходити», «Принесіть мені їх сюди» — ці слова Господа Ісуса пригадують нам, що для вирішення наших життєвих труднощів та проблем нам слід починати від наближення до Бога, від духовної переміни, від єднання з Богом у Христі Ісусі. Бо тільки Бог може дати нам визволення і спасіння, якого ми так дуже потребуємо. Полишені самі на себе, ми залишаємося слабкими і беззахисними. Саме такими роздумами поділився преосвященний владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, у VIII Неділю по Зісланні Святого Духа, яка пригадує нам про чудо помноження хлібів у пустині.

Яким має бути молитовний день віруючої людини? Блаженніший Святослав у #доступно_про_важливе

2 серпня

У 12-й катехизі про молитву Блаженніший Святослав роздумував над тим, яким має бути молитовний день віруючої людини. Нижче пропонуємо текстову версію нового випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе».

Всі проповіді та промови