Останні новини та анонси

Сокальсько-Жовківському єпископу Михаїлу Колтуну присвоїли почесне звання Doctor honoris causa

16 жовтня

15 жовтня у Львівському Національному Аграрному Університеті відбулась академія з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України.

Владика Богдан Манишин освятив оновлений музей-садибу Степана Бандери

16 жовтня

14 жовтня 2019 року з нагоди відзначення на Стрийщині Року Степана Бандери та Дня Захисника України, в селі Воля Задеревацька відбулося урочисте відкриття оновленого музею-садиби Степана Бандери.

У Львові помолилися за дітей, які відійшли під час вагітності, чи відразу після народження

16 жовтня

15 жовтня 2019 року Львів долучився до BabyLoss Awarness Day — Всесвітнього дня обізнаності про перинатальну втрату та горе. У кожній країні, що долучається до цієї акції, цього дня, о 19.00 год відбулося творення світлової хвилі, яка має здатність охопити весь світ впродовж 24 годин. Усі небайдужі, люди, які пережили втрату, волонтери також долучилися до акції, аби віддати данину пам’яті тим діткам, які стали янголами.

Цінні свідчення незламності віри у підпіллі дали священники в Бучачі на святкуванні з нагоди легалізації УГКЦ

16 жовтня

12 жовтня у Бучачі, що на Тернопільщині, відбулося величне святкування з нагоди 30-ліття виходу із підпілля УГКЦ та легалізації підпільної Церкви за участі високопреосвященного архиєпископа і митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина.

Всі новини та анонси

Останні інтерв’ю та коментарі

Владика Богдан Дзюрах про зречення престолу Блаженнішим Любомиром: «Це рішення він приймав у глибинах свого серця, стоячи на молитві перед Господом Богом»

15 жовтня

3 жовтня 2019 року в ефірі «Радіо Марія» під час радіопередачі «Архипастир відповідає» за участі ведучого Сергія Іваніцького владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, розповів про останні дні перед зреченням престолу Блаженнішим Любомиром Гузаром, своє бачення як духівника реальності війни на Сході України та відповів на бліц-опитування від ведучого радіопрограми.

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: «Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання»

14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки потрапляють у центр уваги публіки: за їхніми першими ініціативами, стилем, зустрічами детально спостерігають та їхні перші результати прискіпливо аналізують. Після перших 100 днів аналітики та лідери громадської думки традиційно змальовують портрет «нових облич», висловлюють загальні оцінки та прогнози на майбутнє. Чи стосується це призначень у Церкві? Які критерії оцінювання ефективності церковного лідера? Як можна судити про пріоритети та перші рішення єрарха?

«Молитва — це найперше ініціатива Бога». Відеоблог № 33 владики Венедикта Алексійчука

10 жовтня

«Школа молитви», започаткована преосвященним владикою Венедиктом Алексійчуком, правлячим архиєреєм Єпархії святого Миколая Чудотворця із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США), через youtube-канал продовжується. Цього разу владика Венедикт застановляється над тим, що саме Бог є першим ініціатором зустрічі людини із Ним у молитві.

Владика Богдан Дзюрах про зародження свого покликання «у ленінській кімнаті» та почуття гумору Блаженнішого Любомира

7 жовтня

3 жовтня 2019 року в ефірі «Радіо Марія» під час радіопередачі «Архипастир відповідає» за участі ведучого Сергія Іваніцького владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, розповів про зародження власного покликання до священства «всередині „ленінської кімнати“, обвішаної плакатами і гаслами радянської пропаганди», а також про унікальний гумор та безцінні розмови із Блаженнішим Любомиром Гузаром.

Всі інтерв’ю та коментарі

Останні проповіді та промови

Привітання владики Михаїла Колтуна з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці і Дня захисника України

14 жовтня

Преосвященний владика Михаїл Колтун, єпарх Сокальсько-Жовківський та Керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви вітає усіх із світлим празником Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України.

Владика Богдан Дзюрах: «Нам потрібно крок за кроком виходити із нашої «поганської землі»

13 жовтня

Ісус покинув рідний край Ізраїль і наблизився до нас, стоїть при дверях нашої землі. Але і нам, мабуть, потрібно наслідувати жінку хананейку і крок за кроком виходити із нашої «поганської землі»: із нашого поганства в побуті, в щоденному житті, у професійній сфері, у відносинах із ближніми, у ставленні, врешті-решт, до природи, яке є не просто поганським, але хижацьким. Так, ми маємо у серці іскру віри, але цю віру треба ще дуже часто пробуджувати, плекати, розпалювати, оживляти. Щоб Господь Бог, дивлячись на нашу поведінку, не дивувався з нашого невірства, а навпаки був вражений нашою вірою і сказав: «Народе мій, велика твоя віра! Нехай тобі буде, як бажаєш».

Чи був отець Климентій Шептицький єпископом: віднайдено архівні документи

10 жовтня

Стоп’ятдесятирічний ювілей від дня народження блаженного Климентія Шептицького, який відзначаємо цього року як на державному, так і на церковному рівнях, увійде в історію насамперед через те, що саме цього року побачила світ перша ґрунтовна наукова біографія цього славного мужа Церкви і народу.

На Лігурійському узбережжі Італії у Санремо діятиме нова громада УГКЦ

10 жовтня

«Для нас у ріднім краю навіть дим Солодкий та коханий…» Без упину Я думала собі оці слова, Простуючи в країну італьянську…

Всі проповіді та промови