Останні новини та анонси

«Мій світ життя», — владика Михаїл Колтун з нагоди свого Дня Народження

28 березня

З нагоди власного Дня Народження владика Михаїл Колтун звернувся до всіх людей доброї волі із запевненням про молитву та роздумами про дар нашого життя.

«Продовжуйте молитися, — і не тільки коли шириться коронавірус», — д. Ґаладза у реколекційній науці

28 березня

27 березня п’ятою наукою диякона Даниїла Ґаладзи завершився другий тиждень Великопосних реколекцій онлайн. Після Молебню до Богородиці о 12:00, який сьогодні відслужив Блаженніший Святослав, реколектант прокоментував біблійний уривок про покликання Авраама до Обіцяної землі і подякував усім за участь та спільне долучення до молитви, закликавши продовжувати розважання над Святим Письмом.

Питання до кожного у період карантину: владика Богдан Данило проводить онлайн-опитування вірних

28 березня

Владика Богдан Данило, єпарх Єпархії святого Йосафата із осідком у м. Парма (штат Огайо, США), у відеозверненні пропонує вірним своєї єпархії та усім людям доброї волі у цей період карантину та творення домашньої Церкви поставити собі кілька запитань. Відповіді на ці запитання повинні спонукати кожного із новими силами та запалом повернутися до своєї парафіяльної спільноти по завершенні карантину та стати її невід’ямною активною частиною.

Глава УГКЦ висловив солідарність хорватському народу

28 березня

У зв’язку із потужним землетрусом, який стався 22 березня у Хорватії, Глава УГКЦ надіслав листи солідарності на ім’я кардинала Йосіпа Бозаніча, архиєпископа Загреба, та єпископа Зеліміра Пульїча, президента Єпископської конференції Хорватії.

Всі новини та анонси

Останні інтерв’ю та коментарі

Молитва долає всі віддалі. Владика Володимир Груца про освячення пасок і сповідь онлайн

27 березня

Сьогодні маємо засоби зв’язку, можемо телефонувати рідним і виходити на відеозв’язок. Ізоляція чи карантин — це не означає самотність.

Митрополит Борис Ґудзяк: «Зараз пропоную уважно прочитати Євангеліє від Марка»

27 березня

Митрополит Борис Ґудзяк передає вітання із сонячної Філадельфії та ділиться кількома порадами щодо того, як провести цей Великий піст та карантин плідно та корисно.

«Через молитву пізнаємо не лише Бога, а й самих себе». Відеоблог № 55 владики Венедикта Алексійчука

26 березня

Владика Венедикт Алексійчук через єпархіальний youtube-канал запровадив «Школу молитви». У кожному відеоблозі архиєрей намагається розкривати певні суттєві аспекти таїнства молитви. Цього разу владика роздумує над питанням пізнання під час нашої розмови із Творцем.

Великий піст, карантин та еміграція: як жити?

26 березня

Вчимося сьогодні до нових способів духовного життя, ходимо до церкви онлайн, приймаємо духовне Причастя, Папа Франциск уділяє повний відпуст усім, хто хворий, працює, ризикуючи своїм життям, або ж бере участь у Літургії онлайн, бережемо літніх людей, дітей і один одного. Назвімо це особливим часом для милосердя в дії та можливості його проявити. Тож розмовляємо з о. Тарасом Зубом, капеланом громади УГКЦ у м. Неаполі. Торік у нашому попередньому інтерв’ю отець ділився: «Щоб сказати добру проповідь для емігрантів, треба самому бути емігрантом». Цьогоріч він з нами і в еміграції, і на карантині…

Всі інтерв’ю та коментарі

Останні проповіді та промови

Кров і вода на грудях нашого Спасителя: роздуми владики Богдана Дзюраха над молитвою Папи за відвернення пошесті

28 березня

Владика Богдан Дзюрах ділиться своїми думками щодо вчорашньої вселенської молитви Папи Франциска за відвернення пандемії коронавірусу від Риму та світу на площі св. Петра у Ватикані. Окрім того, єпископ подає свідчення свого італійського друга, який досвідчив силу молитви і прагне цим поділитися із іншими.

Папа Франциск: З нами у човні Ісус, який вгамовує бурю

27 березня

Пропонуємо вашій увазі проповідь, яку виголосив Папа Франциск під час молитовного чування перед входом до базиліки Святого Петра в наміренні припинення пандемії у світі.

Владика Петро Стасюк: Як будувати мир вже сьогодні?

27 березня

Усі ми прагнемо миру і можемо справді сказати, що частково є миротворцями. Однак, кожна людина, громада чи навіть країна несуть наслідки минулих конфліктів. На жаль, найбільше страждають саме найслабші та найбідніші.

Владика Михайло Бубній під час молитви за відвернення пандемії: «Споглядаймо на розіп’ятого Спасителя як на нашу перемогу, як на дорогу до спасіння»

26 березня

Мої дорогі, так само пройде і ця пандемія. Пройде цей час і Господь скаже кожному з нас: «Мир тобі, брате і сестро! Мир даю Вам. Не той, що світ дає, даю вам його, але даю я вам інший мир, божественний, той, який походить від самого Бога». Не біймося! Нехай не тривожиться наше серце, але в той час випробування, в той час, коли Господь допускає ті моменти в історії людства, станьмо під хрестом, і дивімося на Ісуса розп’ятого. Споглядаймо на розіп’ятого Спасителя як на нашу перемогу, як на дорогу до спасіння, як на того, який переміг смерть і який дарує нам усім життя.

Всі проповіді та промови