Останні новини та анонси

У Стемфордській єпархії обговорили способи і стратегії духовно-психологічної допомоги постраждалим унаслідок російської війни

13 червня

Упродовж 3–5 червня 2024 року священники Стемфордської єпархії у США під проводом владики Павла Хомницького, місцевого єпископа, провели традиційну формаційну зустріч.

Спільнота собору Святої Софії з Риму надіслала черговий гуманітарний вантаж в Україні

13 червня

З надією на перемогу з волонтерського центру Релігійного товариства «Свята Софія» була здійснена чергова відправка гуманітарної допомоги до України.

Папа Франциск: сьогодні світ потребує молитви за мир

13 червня

Завершуючи середову зустріч з паломниками, Папа Франциск скерував думку до народів, які страждають від війни, почавши від «мученицької України».

На Вознесіння в УГКЦ розпочинається Декада місійності

12 червня

З 13 червня, свята Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа, до 23 червня, свята Зішестя Святого Духа, у парафіяльних спільнотах Української Греко-Католицької Церкви триватиме Декада місійності.

Всі новини та анонси

Останні інтерв’ю та коментарі

Владика Степан Меньок про святість, яка здобувається поступово і щоденно

11 червня

У черговому духовному роздумі владика Степан Меньок, екзарх Донецький, застановляється над євангельськими істинами, які часто постають перед християнами як програма-максимум, яку неможливо осягнути. Як нам бути в цьому плані? Що можемо сказати про це?

Хто такий християнин? Відповідь владики Венедикта Алексійчука

6 червня

Для того, щоб називати себе християнином, не вистачить тільки почути про Бога. Адже християнами нас робить віра і власне життя.

«Хто вірить у Воскресіння, той вірить у мир і майбутнє», — владика Володимир Груца в інтерв’ю для німецького видання

2 червня

«Лише людина миру має майбутнє. Пасхальна таємниця, Воскресіння, теж є святом миру. Хто вірить у Воскресіння, той вірить у мир і майбутнє». На цьому наголосив єпископ-помічник Львівської архиєпархії владика Володимир Груца в інтерв’ю для Radio Horeb — німецькомовного християнського радіо. Розмова відбулась під час Католицьких днів (Katholikentag), що тривають від 29 травня у Німеччині.

«Майбутнє Європи залежить від того, чи зможе Україна зупинити неоколоніальну війну», — Блаженніший Святослав в інтерв’ю KAI

1 червня

Сьогодні майбутнє Європи, зокрема Німеччини, залежить від того, чи зможе Україна вистояти і зупинити неоколоніальну війну, яку веде Росія, вважає Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Предстоятель головував у Мюнхені на засіданнях Постійного Синоду УГКЦ та урочистостях із нагоди 65-річчя Апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії. В інтервʼю KAI Блаженніший Святослав зазначив, що 60 % населення Німеччини вважає, що їхній уряд, держава, недостатньо допомагають Україні, що спричиняє стихійні протести в різних верствах населення.

Всі інтерв’ю та коментарі

Останні проповіді та промови

Владика Давид Мотюк: Свято Вознесіння Господнього — прагнення до нових висот

13 червня

У травні в межах серії катехитичних наук та духовних роздумів «Молитва з іконами. Вікна в небо. Роздуми владики Давида Мотюка про зростання в нашій дружбі з Христом» з нагоди свята Вознесіння Господнього владика Давид Мотюк, єпископ Едмонтонської єпархії, застановляється над значенням цієї події з історії спасіння. Він стверджує, що вона розкриває перед нами наше справжнє покликання до висот.

Декада місійності 2024. Матеріали для проведення

12 червня

Пропонуємо Вашій увазі матеріали оновленого формату Декади місійності 2024 року.

«Віра як духовний зір»: проповідь Блаженнішого Святослава у неділю Сліпородженого

11 червня

«Людина, яка вірить у Бога, бачить мету свого існування і готова разом із Христом прямувати до неї». Про це мовив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у шосту неділю після Воскресіння Христового, у неділю сліпородженого, 9 червня 2024 року, під час проповіді у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у м. Києві.

Митрополит Євген Попович: відкрити своє власне серце на світло Божої правди

10 червня

Проповідуючи у шосту неділю після Воскресіння Христового, у неділю сліпонародженого, архиєпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський владика Євген Попович розмірковував про значення цієї події для теперішнього життя християнина. В якому напрямку розвивається моя віра? — запитує на завершення проповіді єпископ.

Всі проповіді та промови