Останні новини та анонси

«Бути свідками Христа Воскреслого в країні нового поселення», — владика Богдан Дзюрах під час своїх перших душпастирських відвідин

17 травня

У Неділю мироносиць, 16 травня 2021 року, Апостольський екзарх для українців візантійського обряду, що проживають в Німеччині і Скандинавії, владика Богдан Дзюрах відслужив Божественні Літургії у парафіях св. Івана Христителя у Бамберзі та св. Миколая Чудотворця у м. Нюрнберзі.

Глава УГКЦ у Биківні: «Не було покаяння за гріх комунізму, тому ця ідеологія донині продовжує вбивати»

17 травня

У неділю, 16 травня 2021 року, у день вшанування пам’яті жертв політичних репресій в Україні, Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, звершив у Биківні, що в Києві, заупокійну молитву за сотні тисяч невинно вбитих осіб. У поминальному богослужінні взяли участь: владика Богдан Данило, священники, монахині, семінаристи. Молитва відбулася біля меморіального комплексу «Биківнянські могили», де, за словами Глави Церкви, можна хоча б частково усвідомити масштаб тих жертв, яких тоталітарна радянська машина позбавила права на життя.

Глава УГКЦ в неділю Мироносиць: «Сьогодні Церква нам вказує на те, якою високою є гідність жінки, відповідно до Божого задуму»

17 травня

Сьогодні Церква особливо молиться за жінку в сучасному світі. Молиться за жінку, яка часто є пригнічена і маргіналізована. Її служіння часто недооцінюється. Молімося, щоб в умовах пандемії в наших домашніх Церквах ніколи не забракло жінки, яка несе Євангеліє, ділиться вірою зі своїми домашніми, а відтак зі світом. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час проповіді у третю неділю після Пасхи — неділю Мироносиць.

В Івано-Франківську відбувся масштабний фестиваль «Територія Аніматорів»

17 травня

15 травня 2021 року в Івано-Франківську, на базі архикатедрального собору Воскресіння Христового та Католицького ліцею імені Василія Великого, відбувся фестиваль «Територія Аніматорів». У ньому взяли участь християнські аніматори, вчителі, педагоги, вихователі та усі, хто працює з дітьми та молоддю.

Всі новини та анонси

Останні інтерв’ю та коментарі

«Пресвята Родина — найкращий приклад для християнської сім’ї»: 10 думок митрополита Андрея Шептицького про сім’ю

15 травня

Святий Йосиф — зразок для батьків родин, Богородиця — для матерів, а Ісус Христос — для дітей. З нагоди Міжнародного дня сім’ї, який святкуємо 15 травня, пропонуємо вашій увазі 10 сильних думок митрополита Андрея Шептицького про сім’ю на основі його пастирського послання про християнську родину.

Юрій Підлісний до Міжнародного дня сім’ї: «Родина — це те місце, де для держави народжуються нові громадяни»

15 травня

Сьогодні, 15 травня у Міжнародний день сім’ї розмовляємо з Головою Комісії у справах мирян та родини УГКЦ паном Юрієм Підлісним про сім’ю як цінність, просімейну політику в Україні, сімейні виклики та фестиваль родини, який відбудеться у Львові вже завтра, у неділю 16 травня.

До Міжнародного дня сім’ї розповідаємо про діяльність єдиного в Україні Інституту родини та подружнього життя

15 травня

Владика Венедикт Алексійчук: Між двома крайностями — почуттями меншовартості та високовартості

12 травня

Преосвященний владика Венедикт Алексійчук, єпископ Чиказької єпархії Святого Миколая Чудотворця, ділиться своїми духовними роздумами про почуття гармонії та міри у боротьбі меншовартості та високовартості.

Всі інтерв’ю та коментарі

Останні проповіді та промови

Владика Богдан Дзюрах до парафіян м. Бамбергу: Визнавати свою віру і провадити до віри інших

17 травня

16 травня 2021 року, у Неділю мироносиць, апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Німеччині та країнах Скандинавії владика Богдан Дзюрах здійснив душпастирський візит до парафіяльної спільноти Святого Івана Христителя у м. Бамбергу (Німеччина), де поділився своїми думками про відвагу жінок-мироносиць та святого Йосифа Ариматейського у свідченні їхньої віри.

Великоднє привітання владики Михайла Бубнія: «Любов і милосердя мають велику силу притягання»

16 травня

«Так, нам деколи не вистачає тієї терплячої «творчої» любові, яка плодоносить радісними почуттями, Великим радісним днем — Великоднем. Возлюблені сестри і брати! Ісус Христос, свідок терплячої та щедрої любові — Направду Воскрес. Нехай ця сила Христового Воскресіння підтримує вас в терпіннях та в години різноманітних випробувань, щоб попри різні життєві перешкоди, Ви все ж таки були відкритими для життя в радості й надії. У молитві я завжди буду поруч із вами!» Такими словами до вірних та всіх людей доброї волі звернувся владика Михайло Бубній, екзарх Одеський, у цьогорічному Великодньому посланні.

Блаженніший Святослав: Прощення гріхів, яке нам дано кров’ю Спасителя, отримуємо тоді, коли справді каємося і відчуваємо свою гріховність

16 травня

50-й випуск відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» є продовженням мандрівки Таїнствами Христової Церкви. Попередні роздуми стосувалися Таїнств християнського втаємничення, приналежності до Христової Церкви. Час перейти до Таїнств зцілення — Покаяння чи Сповіді та Єлеопомазання, через які ми отримуємо дар прощення, відпущення гріхів, милосердя і Божої любові. Пропонуємо текстову версію і відеозапис цієї катехизи Глави УГКЦ.

Великоднє послання владики Василія Тучапця: «Воскреслий Христос є тим, хто приносить мир у наше серце»

15 травня

«Коли апостоли перелякані зачинилися в будинку, приходить Ісус, проходить крізь зачинені двері і каже: «Мир вам!» Воскреслий Христос приносить учням мир». Саме тема миру стала основною у цьогорічному Великодньому посланні владики Василія Тучапця, екзарха Харківського, яке ми пропонуємо для Вашої уваги.

Всі проповіді та промови