Останні новини та анонси

Владика Микола Семенишин освятив автомобіль для «АЗОВу»

27 квітня

Нещодавно на подвір’ї храму Різдва Пресвятої Богородиці, Центрального протопресвітеріату м. Івано-Франківськ, відбулося освячення транспортного засобу для потреб Збройних сил України. Його здійснив владика Микола Семенишин, єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Владика Степан Сус відвідав українські громади в Іспанії

27 квітня

17 квітня 2024 року Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус розпочав візит до Іспанії задля спільної молитви і зустрічей з представниками українських громад.

Розклад богослужінь на Страсний тиждень і Великдень у Патріаршому соборі Воскресіння Христового

27 квітня

У понеділок, 29 квітня, розпочинається Страсний тиждень — особливий період підготування до Великодня. З цієї нагоди публікуємо розклад богослужінь на Страсний тиждень і Великдень у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві. Також додаємо посилання на трансляції, які у ці дні буде здійснювати «Живе телебачення».

«Тут є дотик до людської душі»: владика Володимир Груца освятив центр психо-соціальної реабілітації у Львові

26 квітня

24 квітня 2024 року єпископ-помічник Львівської архиєпархії владика Володимир Груца разом з капеланами освятив Центр психо-соціальної реабілітації при спеціалізованому медичному закладі у Львові.

Всі новини та анонси

Останні інтерв’ю та коментарі

12 духовних порад на завершення Великого посту від владики Венедикта Алексійчука

27 квітня

12 духовних порад від владики Венедикта Алексійчука, єпископа Єпархії Святого Миколая Чудотворця із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США), для вдалого і плідного завершення Великого посту.

«Сьогодні вчімося у Христа йти до Єрусалиму, навіть якщо нас там чекає Голгофа»: 10 акцентів владики Андрія Хім’яка

26 квітня

21 квітня у Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Андрій Хім’як, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.

Владика Степан Меньок: Пізнай себе, пізнай себе

24 квітня

Яке значення має для нас критика зі сторони інших осіб? Як ми самі сприймаємо слова ближніх про нашу невідповідну чи гріховну поведінку? Чи можуть зауваження зі сторони інших осіб нас збудувати? Про це застановляється у черговому роздумі владика Степан Меньок, екзарх Донецький.

Владика Венедикт Алексійчук: про плани та наміри у духовному житті

20 квітня

Яким чином ми повинні ставитися до своїх власних планів у духовному житті? Як християни повинні молитися про здійснення їхніх бажань і прагнень? Що є запорукою спокою у моменти незадоволення наших ідей? Відповіді на ці запитання намагається дати єпископ Єпархії Святого Миколая Чудовторця із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США) владика Венедикт Алексійчук у чергових духовних роздумах.

Всі інтерв’ю та коментарі

Останні проповіді та промови

Як була віднайдена книга блаженного священномученика Василя Величковського, яка налякала комуністів

27 квітня

Греко-католицький священник-редемпторист із Канади Іван Сіянчук розповів, як була віднайдена книга, яку написав у Львові блаженний священномученик Василь Величковський. Мова йде про «Історію Чудотворної Ікони Матері Божої Неустанної Помочі». Саме написання цієї книги стало головною підставою для другого ув’язнення владики Василя комуністичною владою в 1969 році.

Владика Ярослав Приріз: «Не біймося ступати дорогою духовного вдосконалення разом з Ісусом»

25 квітня

«Мученик — це свідок Христа воскреслого, це християнин, який усім своїм життям засвідчив істинність Христової Пасхи — перемоги Життя над смертю, перемоги Безсмертного над минущим». На цьому наголосив владика Ярослав Приріз, єпарх Самбірсько-Дрогобицький, 21 квітня 2024 року, у п’яту неділю Великого посту, вшановуючи пам’ять святого великомученика Юрія Побідоносця.

«У Бога немає іншого шляху, як лише шлях любові», — владика Тарас Сеньків

24 квітня

«Ми покликані йти за Христом: це включає в себе страждання і смерть, але це також означає воскресіння, якщо ми Христа не залишимо, але витримаємо у житті як ті, хто був у ньому усиновлений Богом». На цьому наголосив владика Тарас Сеньків, єпископ Стрийської єпархії УГКЦ, під час проповіді у п’яту неділю Великого посту, 21 квітня 2024 року.

«Божа влада означає служіння»: проповідь Блаженнішого Святослава у п’яту неділю Великого посту

23 квітня

«Коли ми служимо іншим людям, як Христос послужив нам, у нас святиться і прославляється Боже ім’я. А коли ми готові в любові до Бога і ближнього пожертвувати собою, наше життя стає спасінням для тих, кого ми любимо». Про це мовив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у п’яту неділю Великого посту, 21 квітня 2024 року.

Всі проповіді та промови