Останні новини та анонси

Книжка з прямими запитаннями молоді до Глави УГКЦ

15 січня

Чому в нас переповнені храми, але процвітає корупція і лицемірство? Чому не досить бути просто доброю і чесною людиною, а обов’язково треба ходити до церкви? Чи відповідає євангельським ідеалам розкішне життя деяких священників? Чи планує Церква переглянути свої погляди щодо дошлюбної чистоти?

У перший день Нового року в Стрийській єпархії влаштували святковий обід для потребуючих

15 січня

З благословення та ініціативи Стрийського єпарха Тараса Сеньківа 14 січня 2021 року, у день свята Обрізання ГНІХ і Святого Василія Великого, на майдані Ринок у місті Стрию відбувся благодійний святковий обід для всіх потребуючих, безхатченків та людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Минає 120 років з моменту інтронізації Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького

15 січня

17 січня 2021 року минає 120 років з моменту інтронізації Андрея Шептицького на митрополичому троні Галицьких владик (17.01.1901). Він був митрополитом Галицьким до 1 листопада 1944 року.

Глава УГКЦ: «Погляньте, де більшість українців одужали від коронавірусу, — у сім’ї!»

15 січня

Під час пандемії люди навчилися цінувати одне одного, по-новому відкрили цінність сім’ї як плідного союзу любові між чоловіком і жінкою. Бо, погляньте, де більшість українців одужали від коронавірусу. Та в сім’ї! Таку думку висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в інтерв’ю для газети «Порадниця» № 2 (1244) від 14 січня 2021 року.

Всі новини та анонси

Останні інтерв’ю та коментарі

Медичні капелани в час пандемії: через медиків допомагати хворим

13 січня

В інтерв’ю для Радіо Ватикану — Vatican News Голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман розповідає про особливості служіння лікарняних капеланів в період пандемії.

«Довіра і молитва». Відеоблог № 95 владики Венедикта Алексійчука

12 січня

Владика Венедикт Алексійчук, автор відеоблогів «Школа молитви», у черговому відео запрошує своїх глядачів до духовних роздумів стосовно місця довіри під час молитви.

Владика Степан Сус до річниці хіротонії: «Впродовж першого року я вчився бути єпископом»

11 січня

Моїм джерелом сили є молитва, спортзал, а також можливість погуляти в лісі на чистому повітрі й подумати над добрими справами. Про це в інтерв’ю для Департаменту інформації УГКЦ з нагоди першої річниці хіротонії розповідає куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа Преосвященніший Степан Сус. З архиєреєм розмовляємо і про його життєві зміни, переїзд до Києва, успіхи та труднощі, а також призначення, які він звершує з благословення Блаженнішого Святослава, Глави і Отця УГКЦ.

«Сьогодні прошу вас затриматися біля ясел Ісуса», — владика Володимир Груца у різдвяній бесіді

9 січня

Пригадуєте, як на початку Різдвяного посту ми ділилися з вами ексклюзивними духовними настановами владики Володимира на цей особливий час? Чимало хто з наших читачів звернув особливу увагу на ось цю пораду: «Зробіть для своєї сім’ї символічні ясла. Роблячи якесь добре діло, покладіть туди соломинку. На різдвяні свята подивитися наскільки Ісусові комфортно бути з вами». Час посту завершується і сьогодні владика Володимир має для нас ще одне завдання. Яке ж це завдання ви зможете дізнатися вже наприкінці нашої розмови.

Всі інтерв’ю та коментарі

Останні проповіді та промови

«Погляньмо, як всемогутній Бог являється в беззахисній дитині», — ієрархи УГКЦ в Західній Європі

15 січня

Традиційно, владики Української Греко-Католицької Церкви в Західній Європі вітають українців та всіх людей доброї волі із світлим празником Рождества Христового.

Наш час: роздуми у перший день нового року, — митрополит Борис Ґудзяк

15 січня

«Навчімося у Різдві, у цьому Новому році по-справжньому дорожити даром часу і тими, хто є з нами у ньому, кожною зустріччю, кожною нагодою та порою життя і спасіння». Про це мовив архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис Ґудзяк у своєму духовному роздумі на початок нового року 14 січня 2021 року.

Різдво: розстріляний вертеп

14 січня

Історія одного різдвяного вертепу у часи «червоного терору» та переслідування християн на наших землях.

«Усе добре, яке ми вчинили найменшому із Христових сестер чи братів, буде величанням приходу Божого Сина», — владика Гліб Лончина

13 січня

Владика Гліб Лончина, апостольський адміністратор Паризької єпархії Святого Володимира Великого, вітає усіх людей доброї волі із світлим празником Рождества Христового, закликаючи до відкриття Його істинного значення.

Всі проповіді та промови