Останні новини та анонси

Папа Франциск прийняв делегацію різних православних Церков

23 лютого

Приймаючи делегацію новоєреїв та монахів різних православних Церков, Папа Наголосив, що Церкви несуть у собі різні дари Святого Духа, щоб ними ділитись з іншими.

«Не може бути добрим монахом той, хто не є доброю людиною»: у Вінниці відбулася проща монашества УГКЦ

23 лютого

22 лютого 2020 року у Вінниці відбулася монаша проща Української Греко-Католицької Церкви з нагоди Дня богопосвячених осіб. Проща була присвячена місійним завданням богопосвячених осіб за заступництвом святого Івана Павла ІІ з нагоди сторіччя від дня його народження.

Блаженніший Святослав у Римі зустрівся з ієрархами УГКЦ із Бразилії

23 лютого

У Римі відбулася зустріч Блаженнішого Святослава з ієрархами УГКЦ із Бразилії: митрополитом Володимиром Ковбичем, архиєпископом архиєпархії Святого Івана Хрестителя в Куритибі, та владикою Мироном Мазуром, правлячим архиєреєм Прудентополіської єпархії Непорочного Зачаття Діви Марії.

Папа Франциск: Канонічне право та карні санкції на служінні добру

22 лютого

Звертаючись до членів пленарного засідання Папської Ради законодавчих текстів, Святіший Отець наголосив, що мета карного права не полягає тільки в покаранні, а воно спрямоване на те, аби відновити порядок і виправити людину, що порушила єдність у Церкві.

Всі новини та анонси

Останні інтерв’ю та коментарі

«Тиша під час молитви — це також молитва». Відеоблог № 50 владики Венедикта Алексійчука

18 лютого

Преосвященний владика Венедикт Алексійчук, правлячий архиєрей Єпархії св. Миколая із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США), продовжує виставляти свої відеоблоги про духовність молитви на єпархіальному you-tube-каналі у межах започаткованого медіапроєкту «Школа молитви». Сьогодні владика пропонує своїм глядачам роздумати над значенням тиші під час нашої молитви.

«Коли у вас Бог на першому місці, тоді у вас все на місці», — владика Ігор Возьняк

17 лютого

Сьогодні, 17 лютого 2020 року, архиєпископ і митрополит Львівський владика Ігор Возьняк відзначає 18-ту річницю єпископської хіротонії. Ще у 2012 році для інформаційної агенції «Гал-інфо» владика Ігор поділився цікавими думками про свій життєвий шлях до священства та про цінності, на яких повинно будуватися суспільне життя і сьогодні.

«Стрітенська свічка — знак Христового світла», — владика Венедикт Алексійчук

15 лютого

15 лютого Христова Церква святкує Стрітення Господа і Спаса нашого Ісуса Христа. В основу свята лягла подія зустрічі праведника Симеона та пророчиці Анни із Немовлятком Ісусом на сороковий день після Його народження.

«За межами України на сьогодні — мільйони українців, і ми, як Церква, маємо обов’язок йти за ними, бути з ними», — владика Степан Сус

14 лютого

Наймолодший католицький єпископ у світі, як його називають медіа, владика Степан Сус наразі звикає до нового статусу, нової сфери діяльності і нових завдань у служінні. Відомий капелан і настоятель Гарнізонного храму Петра і Павла у Львові тепер служить у Києві як куріальний єпископ Патріаршої курії УГКЦ з титулярним осідком Зигріс. Про новий етап служіння, нові виклики, які постали перед УГКЦ і Католицькою Церквою у світі загалом — у програмі «Добра розмова» на «Воскресіння. Живе радіо» з владикою Степаном Сусом говорила Галина Бабій.

Всі інтерв’ю та коментарі

Останні проповіді та промови

Дослідження PISA показало, що український учень неготовий до життя після школи

20 лютого

Одним з основних завдань освіти — рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до вузу. Ще донедавна 75 % батьків бажали, аби їхні діти навчалися саме у вищих навчальних закладах.

Брати Шептицькі і єврейський народ. Частина І

19 лютого

Слід зауважити, що геройський чин братів Шептицьких у порятунку євреїв під час Другої світової війни не був чисто ситуативним: йому передували давні глибокі взаємини з представниками юдейської культури. Окрім того, почуття відповідальності духовного пастиря, сповідуване братами, поширювалося на всіх без винятку людей різного віросповідання й походження.

Владика Ярослав Приріз: «Образ милосердного Батька — це образ безмежної доброти та глибини любові всепрощаючого Бога»

18 лютого

Притча про блудного сина, або, краще, про милосердного Батька, з одного боку, відкриває перед нами тяжкий та гіркий досвід темряви гріха, а з іншого — Боже милосердя. Тому-то ця розповідь є дуже актуальною в цей період підготовки до спасенного і покаянного часу Великого посту. Вона представляє нам не тільки трагедію та наслідки людського гріха, а й покаяння та радість навернення, але перш за все — образ милосердного Батька, образ безмежної доброти та глибини любові всепрощаючого Бога. Цією притчею Бог запрошує нас пройти дорогою покаяння, з глибокою скрухою серця прийти до Нього зі словами: «Я був неправий».

«Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». 7 історій про Патріарха Йосифа Сліпого

17 лютого

Сьогодні, 17 лютого 2020 року, минає 128 років від дня народження патріарха Йосифа Сліпого. Секретар Патріарха отець Іван Дацько у коментарі сайту «Твоє місто» розповідає про його стосунки з Андреєм Шептицьким, характер і харизму, а також чому зараз Йосиф Сліпий допомагав би пораненим військовим.

Всі проповіді та промови