Останні новини та анонси

Папа прийняв зречення владики Івана Бури з уряду єпископа-помічника Філадельфійської архиєпархії

15 листопада

Майже протягом 14 років владика Іван допомагав правлячим єпископам Філадельфійської архиєпархії та протягом 5 років адміністрував Пармську єпархію Святого Йосафата в Сполучених Штатах Америки.

Отець Степан Сус призначений єпископом Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ

15 листопада

Священник, якому в жовтні виповнилося 38 років, стане наймолодшим католицьким єпископом у світі.

«Пастка, чи можливість для розвитку?» Папа про гідність дітей в цифровому просторі

15 листопада

Звертаючись до учасників міжнародної зустрічі, присвяченої темі захисту гідності неповнолітніх у цифровому просторі, Святіший Отець наголосив на відповідальності усіх, особливо компаній, що займаються цифровими технологіями, за протидію злочинам проти неповнолітніх у мережі.

Зустріч молодіжної групи «Голоси Слова» у Вінниці

15 листопада

Вже з 2013 року постають молодіжно-апологетичні групи молоді «Голоси Слова». Перші виникли в Італії, наступні — в Іспанії, Албанії, Аргентині, Німеччині, США, Бразилії та інших країнах, де працюють отці та сестри чернечої родини Воплоченого Слова.

Всі новини та анонси

Останні інтерв’ю та коментарі

The Ukrainians: Степан Сус

15 листопада

І один у полі воїн. Ці слова про дуже незвичайного і прогресивного львівського священника Степана Суса. Душпастиря, який уже з десяток років ламає, трощить, кришить усі «пострадянські» стереотипи про отців (хоча сам воліє називати себе не отцем, а братом). Навіть о третій ночі до нього за порадою звертаються прихожани, але він не відмовляє, більше того — вважає такі речі цілком нормальними.

«Для чого потрібна відвага у молитві?» Відеоблог № 38 владики Венедикта Алексійчука

13 листопада

Преосвященний владика Венедикт Алексійчук, єпарх Чиказький, через офіційний єпархіальний ютуб-канал продовжує започатковану «Школу молитви». У черговому випуску владика застановляється над чеснотою відваги та її практикування під час розмови із Небесним Отцем.

Владика Володимир Війтишин: «Нашій Церкві потрібно було голосно заявити усьому світові про своє існування…»

6 листопада

Сьогодні виповнюється 30 років з того часу, як 4 серпня 1987 року була написана Заява про вихід з підпілля Української Греко-Католицької Церкви, яку адресували Папі Римському Івану Павлові ІІ й керівникові СРСР Михайлу Горбачову. Вона стала відома усьому світові й показала, що незважаючи на понад 40-літні репресії і переслідування комуністичною владою, УГКЦ зберегла ієрархію, священство, вірних: Церква— жива!

«Наполегливість як умова доброї молитви». Відеоблог № 37 владики Венедикта Алексійчука

5 листопада

Владика Венедикт Алексійчук, правлячий архиєрей Єпархії Святого Миколая Чудотворця із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США), через офіційний єпархіальний youtube-канал продовжує розпочату «Школу молитви» та цього разу застановляється над умовами доброї молитви, зокрема над нашою наполегливістю під час розмови із Богом.

Всі інтерв’ю та коментарі

Останні проповіді та промови

Любомир Гузар: Глава УГКЦ, який повів церкву на схід

14 листопада

Багаторічний керівник відновленої Української Греко-Католицької Церкви став одним з небагатьох моральних авторитетів українців на зламі XX-XXI століття.

Пастирське послання ієрархів Української Католицької Церкви в США на Пилипівку

14 листопада

Пастирське послання ієрархів Української Католицької Церкви в США на Пилипівку 2019 року всечеснішому духовенству, преподобному монашеству, семінаристам, нашим дорогим вірним Української Католицької Церкви в Сполучених Штатах Америки.

Лайфхаки від Андрея Шептицького

13 листопада

У сучасному світі, що дуже швидко змінюється, ми намагаємося знайти логіку, не маємо терпеливості, розраховуємо на повернення інвестицій за 3 роки, не довше. Як навчитись думати на перспективу?

4 роки тому Апостольським нунцієм в Україні став архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті

13 листопада

Рівно 4 роки тому, 13 листопада, Апостольським нунцієм в Україні був призначений архієпископ Клаудіо Ґуджеротті. З цієї нагоди ми обрали 5 найкращих цитат нунція про Україну, молодь, діалог та майбутнє України.

Всі проповіді та промови