Митрополит Ігор Возьняк: «Упокоївся в Бозі великий муж Церкви — Папа Венедикт XVI»

31 грудня 2022

Архиєпископ і митрополит Львівський владика Ігор Возьняк з приводу смерті Папи-емерита Венедикта XVI закликав усіх вірних молитися за світлий упокій його душі.

«Помер великий муж Церкви, Папа Венедикт XVI. Це — побожний, глибоко-вчений богослов, автор багатьох богословських та філософічних творів, слуга святої Церкви, молільник за своїх вірних, до кінця відданий Богові у виконанні його волі! Хай спочиває у Господі! Закликаю молитися за світлий упокій його душі!» — наголосив митрополит Ігор, як зазначає пресслужба Львівської архиєпархії УГКЦ.

Нагадаємо, що Папа-емерит Венедикт XVI помер сьогодні о 10:34 за київським часом у монастирі «Матір Церкви» (Mater Ecclesiae), у Ватикані.