Блаженніший Святослав привітав українців з Новим роком

31 грудня

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, вітаючи українців з Новим 2022 роком, побажав передусім Божого миру, а також сили Його любові і милосердя, щоб змінюватися на краще і будувати навколо простір любові та пошани до людини.

«Повернімося до Господнього дому»: Пармська єпархія Святого Йосафата впроваджує нову пасторальну програму

31 грудня

З 1 вересня 2021 року Пармська єпархія Святого Йосафата під проводом правлячого архиєрея владики Богдана Данила розпочала впровадження пасторальної програми «Повернімося до Господнього дому». Пропонуємо Вашій увазі його зміст.

Рапорт про католиків, задіяних у душпастирство, що бути вбиті 2021 року

31 грудня

У щорічному рапорті інформагентства «Fides», що діє при Папських Місійних Організаціях, про місіонерів, що були вбиті протягом 2021 року, зазначається, що мова йде про католиків, які своїм щоденним життям свідчили віру серед насильства й деградації.

Глава УГКЦ у підсумковій програмі року: «На 30-му році Незалежності комуністична ідеологія в Україні має вигляд неходового бренда»

30 грудня

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у підсумковій програмі «Відкрита Церква» на «Живому телебаченні» пригадав одну важливу подію, яку Україна відзначала у 2021 році, — 30-річчя відновлення Незалежності.

Голова відділу Морського апостоляту УГКЦ привітав моряків

30 грудня

«Нехай новонароджений Син Божий благословляє, направляє та захищає кожного з вас, ваші родини та кораблі з екіпажами, на яких ви працюєте», — сказав у своєму Різдвяному посланні до українських моряків Голова відділу Морського апостоляту УГКЦ владика Павло Хомницький.

Глава УГКЦ висловив співчуття з приводу відходу у вічність о. Петра Павлишина

30 грудня

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав висловив співчуття п. Галині Павлишин та всій горем опечаленій родині з приводу відходу у вічність о. Петра Павлишина, священника УГКЦ, який душпастирював у Нижньовартовську (Росія).

Опубліковано розклад трансляцій різдвяних богослужінь з Патріаршого собору Воскресіння Христового

30 грудня

Наближається одне з найбільших християнських свят церковного року — Різдво Господа нашого Ісуса Христа (за юліанським календарем — 7 січня). З цієї нагоди пропонуємо увазі молільників розклад трансляцій різдвяних богослужінь з Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві, які здійснюватиме «Живе телебачення».

Спільнота св. Еґідія організовує Великий Різдвяний обід з бездомними та убогими

30 грудня

7 січня 2022 року, в день Різдва Христового, у Львові відбудеться традиційний Великий Різдвяний обід для бездомних та убогих мешканців міста Львова. Свято пройде: у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що по вулиці Личаківській, о 14.30, у храмі Архистратига Михаїла, вул. Винниченка, 22, о 14.30, а також біля Порохової вежі, вул. Підвальна, 4, о 14.30.

Слуга Божий Іван Павло І: приклад смирення й уповання на Бога

30 грудня

Отець Давіде Фйокко, співробітник у справі беатифікації Івана Павла I, поділився спогадами від інтронізації Папи Лучано, в якій взяв участь 3 вересня 1978 року як дев’ятирічний паломник.

Побачило світ унікальне видання про станіславівських та івано-франківських єпископів УГКЦ

30 грудня

Курія Івано-Франківської архиєпархії видала книгу-монографію про станіславівських та івано-Франківських архиєреїв УГКЦ: духовних провідників Прикарпаття. Видання відкриває сторінки життя та діяльності єпископів в період з проголошення папою Левом ХІІІ Станіславівської єпархії 1885 року і до сьогодні.

«Це дати, що нагадують нам про вічні теми», — Блаженніший Святослав у прямому ефірі пригадав три знакові події 2021 року

29 грудня

Сьогодні хотів би пригадати три знакові події 2021 року: 75-річчя Львівського псевдособору, 425-річчя Берестейської унії та 10-річчя трьох митрополій УГКЦ. Це дати, які показують певну систему координат, у якій ми рухаємося та дозріваємо. Вони нагадують нам про вічні теми, які в ці річниці повертаються, і це означає, що ми шукаємо їх осмислення.

Папа: «Іродом» може стати кожен, якщо стверджується за рахунок іншого

29 грудня

Святий Йосиф, як праведний і відважний чоловік, протиставлений Іродові, свавільному й деспотичному, був у центрі катехизи Папи Франциска під час останньої в цьому році загальної аудієнції.