Інтерв’ю та коментарі

«Як молитися, щоб відбулися зміни в житті?» Відеоблог № 44 владики Венедикта Алексійчука

27 грудня

Преосвященний владика Венедикт Алексійчук, правлячий архиєрей Єпархії святого Миколая Чудотворця із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США), продовжує радувати новими відеоблогами через офіційний youtube-канал єпархії. Цього разу владика застановляється над питання втілення молитви у нашому реальному житті, над її виявленням у наших повсякденних вчинках.

«Нам треба ментально звільнитися від «руки Москви» — Глава УГКЦ Блаженніший Святослав

25 грудня

25 грудня 2019 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав взяв участь у програмі «Ваша свобода» із Інною Кузнецовою, що виходить на інформаційному ресурсі «Радіо Свобода».

Головні кроки для доброї Сповіді від владики Володимира Груци

24 грудня

Напередодні Різдва Христового Церква закликає нас до навернення та очищення власної душі через Святі Таїнства Покаяння та Причастя. Саме тому, пропонуємо 5 тез преосвященного владики Володимира Груци, єпископа-помічника Львівської архиєпархії, про добру Сповідь.

«Згадайте Румунську Греко-Католицьку Церкву у своїх молитвах», — владика Петро Стасюк

23 грудня

Сьогодні Румунська Греко-Католицька церква налічує понад півмільйона членів, також вісім єпископів, понад 1225 парафій, понад 800 священиків і 235 семінаристів. Є невелика діаспора з парафіями в Канаді, США та парафією в Австралії. Вони ведуть справжню боротьбу за повернення свого колишнього майна у нинішньої влади. Їх внутрішня ситуація в Румунії багато в чому дуже складна. Оскільки Східна Європа поборює наслідки радянських часів, дуже важливо, щоб усі ми, хто розуміє і співчуває, проявили певну обізнаність і солідарність.

Отець Степан Сус: «У дорозі до Вифлеєму залишімо минуле Богові у Таїнстві Сповіді»

21 грудня

Отець Степан Сус, владика-номінант Курії Верховного Архиєпископа Української Греко-Католицької Церкви, ділиться своїм рецептом приготування до Різдва Христового під час періоду Різдвяного посту.

«Святий Миколай живе у кожному із нас…», — владика Венедикт Алексійчук

19 грудня

19 грудня Церква святкує свято, на яке найбільше чекають наймолодші християни. Адже цього дня святий Миколай приносить дітям подарунки за їхній послух та молитви протягом року. Про святого Миколая і про традицію дарувати подарунки цього дня розповідає владика Венедикт Алексійчук, правлячий архиєрей єпархії Святого Миколая з осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США).

«Чи ми гідні молитися?» Відеоблог № 43 владики Венедикта Алексійчука

19 грудня

Преосвященний владика Венедикт Алексійчук, правлячий архиєрей Єпархії святого Миколая Чудотворця із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США), продовжує започатковану через офіційний єпархіальний youtube-канал «Школу молитви». Цього разу владика ставить перед собою та своїми глядачами важливе питання: «Чи ми гідні молитися?»

Владика Гліб Лончина: «Лише у служінні ближньому, стаємо правдивими людьми»

12 грудня

11 грудня 2019 року у Львівській Політехніці відбулися духовні бесіди за кавою з владикою Глібом Лончиною, Апостольським адміністратором Паризької єпархії св. Володимира Великого УГКЦ, Головою Патріаршої літургійної комісії УГКЦ. Тема зустрічі звучала так: «Чому служіння — сила?». Пропонуємо до Вашої уваги 5 найцікавіших тез цього зібрання.

«Немає безвихідних ситуацій. Завжди маємо молитися». Відеоблог № 42 владики Венедикта Алексійчука

11 грудня

Владика Венедикт Алексійчук, правлячий архиєрей Єпархії святого Миколая Чудотворця із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США), продовжує роздумувати над темою молитви через започатковану ним «Школу молитви». Цього разу владика Венедикт наголошує, що безвихідних ситуацій у житті не буває, а кожна така подія свідчить про нашу довіру до Бога.

Народ пізнає свої великі постаті. Нова книга про блаженну Йосафату

10 грудня

Сестра Луїза Цюпа, СНДМ, розповідає про нещодавно опубліковану книгу «Блаженна Йосафата. Сяйво Божої любові і краси».

Отець-номінант Степан Сус: «Мені дуже приємно, що 8 років життя я присвятив Гарнізонному храму»

6 грудня

Сьогодні, 6 грудня 2019 року, у День Збройних Сил України, минає 8 років, відколи Гарнізонний храм св. апостолів Петра і Павла у Львові, відчинив свої двері для вірян. Раніше у стінах храму було книгосховище, але силами священнослужителів і вірян храм 8 років тому отримав нове життя. З цієї нагоди звершили Божественну Літургію, яку очолив настоятель Гарнізонного храму св. апостолів Петра і Павла, владика-номінат Степан Сус у співслужінні із собором священників.

«Чому в молитві маємо усвідомити свою гріховність та всемогутність водночас». Відеоблог № 41 владики Венедикта Алексійчука

6 грудня

Правлячий архиєрей Єпархії Святого Миколая Чудотворця із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США) владика Венедикт Алексійчук впродовж цього року на офіційному єпархіальному youtube-каналі провадить за допомогою відеоблогу «Школу молитви». Цього разу єпископ роздумує над нашою гріховністю та всемогутністю, дарованою Богом, під час розмови із Своїм Творцем.