Інтерв’ю та коментарі

Владика Богдан: «Материнство вписане в природу жінки, а кар’єра — не обов’язково»

12 травня

У другу неділю травня в Україні святкують День матері. Цього року цей день припадає на 13 травня. У житті жінок часто трапляється так, що вони з тих чи інших причин не змогли стати матерями. Нерідко причиною цьому стають аборти… Українська греко-католицька церква нещодавно вкотре виступила з ініціативою щодо заборони на законодавчому рівні практики абортів. Позицію Церкви аргументує Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах.