«Христос залишив для кожного із нас найбільший дарунок — Христову Церкву», — владика Микола Бичок у Сіднеї

17 травня 2024

У четвер, 9 травня, у день празника Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа, владика Микола Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла, відвідав парафію Святого Андрія у Сіднеї (Австралія).

Владика Микола Бичок очолив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні духовенства храму Святого Андрія. Символічно, що три роки тому, коли владика Микола вперше прибув до Австралії, він відслужив свою першу Літургію саме в цьому храмі та саме у свято Вознесіння Христового. Про це повідомляє пресслужба Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла.

У своїй проповіді єпископ Мельбурнський звернув увагу присутніх на те, що протягом трьох років свого місійного служіння Ісус Христос неодноразово готував своїх учнів до своїх страстей, до Воскресіння та, відповідно, до Вознесіння. «У наш час, люди, наближаючись до завершення свого земного шляху, залишають певні настанови своїм близьким, складають заповіти. Так само і Христос, після свого земного шляху, залишив своїм послідовникам найбільший заповіт — Новий Завіт. У цьому Новому Завіті Господь передав нам всю свою духовну спадщину, у ньому описані всі його чуда, воскресіння мертвих, та поданий приклад того, як нам, як християнам, потрібно жити у сучасному світі і як наслідувати Господа Бога. Разом із Новим Завітом, після свого Вознесіння, Христос залишив для кожного із нас найбільший дарунок — Христову Церкву», — наголосив архиєрей.

Оскільки, 10 травня Церква молитовно вшановує св. ап. Симона Зилота, наприкінці спільної молитви владика Микола привітав отця Симона Цькуя, протосинкела єпархії і адміністратора парафії Святого Андрія, із Днем ангела. «Святий апостол Симон Зилот був одним із учнів Ісуса. Його прізвисько „Зилот“ із грецької „Ζηλωτής“ означає „ревнитель, горливий“, що свідчить про його ревність і наполегливість у служінні Господу Богу. Тож бажаю, Вам отче Симоне, щоб Ви за прикладом свого небесного покровителя були й надалі ревні у своєму священичому служінні та цією ревністю і старанністю ділилися з іншими, надихаючи їх до духовного розвитку. Щоб ця ревність у прагненні Царства Божого супроводжувала кожного із нас в духовній мандрівці», — побажав отцю Симону владика Микола на завершення молитви.