Новини та анонси
![«Досвід повоєнної Австрії є дуже повчальним для нас сьогодні», — владика Богдан Дзюрах з нагоди Національного свята Австрії](/pub/images/a5fa9233c85f1341.jpg)
«Досвід повоєнної Австрії є дуже повчальним для нас сьогодні», — владика Богдан Дзюрах з нагоди Національного свята Австрії
Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах, на запрошення Посольства Австрії у Києві, узяв участь у святкуваннях з нагоди Національного дня Австрії. Вітаючи Посла Австрійської Республіки Герміне Поппеллер зі святом, представник УГКЦ передав побажання Божого благословення для австрійського народу та вручив їй книгу про історію і сучасний стан УГКЦ.
![Представник УГКЦ взяв участь у вшануванні Праведників Бабиного Яру](/pub/images/1d9eb53e656086d1.jpg)
Представник УГКЦ взяв участь у вшануванні Праведників Бабиного Яру
Владика Богдан Дзюрах узяв участь у щорічному прийомі Праведників Бабиного Яру, який відбувся в колонному залі Київської міської державної адміністрації.
![«Храм з престолом, на якому служиться Євхаристія, є джерелом і школою християнської любові», — владика Богдан у Чернігові](/pub/images/15266a093d52ff61.jpg)
«Храм з престолом, на якому служиться Євхаристія, є джерелом і школою християнської любові», — владика Богдан у Чернігові
У день пам’яті Святих Отців VII Вселенського Собору, владика Богдан Дзюрах здійснив Чин посвячення престолу в храмі Різдва Пресвятої Богородиці в м. Чернігів.
![Владика Богдан на виставці про українців-рятівників: «У тих, хто рятував євреїв, почуття любові було сильнішим, ніж страх перед смертю»](/pub/images/2179c860b3bfc7f1.jpg)
Владика Богдан на виставці про українців-рятівників: «У тих, хто рятував євреїв, почуття любові було сильнішим, ніж страх перед смертю»
Владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, передав у Музей історії України у Другій світовій війні два експонати від імені Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава: жезл митрополита Андрея та ікону блаженного священномученика Омеляна Ковча, які експонуватимуться на виставці «Праведний шлях: українці-рятівники».
![Блаженніший Святослав на Папському Синоді мужньо і правдиво говорив про війну в Україні](/pub/images/85480363f43e74e1.jpg)
Блаженніший Святослав на Папському Синоді мужньо і правдиво говорив про війну в Україні
Актом мужності та правди Євангелія було названо синодальну промову Глави і Отця Блаженнішого Святослава. Прямим текстом він говорить, що Україна є у стані війни з Росією. Його слова були ще більш вагомими, бо вони пролунали в присутності представника Московського патріархату, який також сьогодні виступив на Синоді Єпископів.
![Владика Богдан Дзюрах зустрівся з мелхітським греко-католицьким архиєпископом Тріполі](/pub/images/902d1590d8fda961.jpg)
Владика Богдан Дзюрах зустрівся з мелхітським греко-католицьким архиєпископом Тріполі
Зустріч відбулася в рамках першого візиту до Києва владики Едуарда Джорджа Дагера, архиєпископа Тріполі та Північного Лівану. Прибувши до української столиці на запрошення своїх друзів і парафіян Мелхітської Греко-Католицької Церкви, які проживають в Україні, владика Едуард виявив бажання ближче познайомитися з історією та сучасним життям Української Греко-Католицької Церкви.
![«Сьогодні низько вклоняємося Богородиці за заступництво України і воїнам — за мужність», — владика Богдан Дзюрах](/pub/images/7a6ba7a5b70d8db1.jpg)
«Сьогодні низько вклоняємося Богородиці за заступництво України і воїнам — за мужність», — владика Богдан Дзюрах
Від імені УГКЦ Секретар Синоду Єпископів владика Богдан Дзюрах привітав українців з великим днем — святом Покрови та Захисника Вітчизни. Ці слова владика промовив на Софійській площі перед початком молебню.
![«Дякуємо вам за служіння!» — владика Богдан до захисників України](/pub/images/500b06d637f6dc71.jpg)
«Дякуємо вам за служіння!» — владика Богдан до захисників України
«Діва днесь предстоїть у церкві і з ликами святих невидимо за нас молиться Богу». У цих словах свята Церква передає глибинний зміст нинішнього свята і одночасно дає нам важливу науку для християнського життя. Ми сьогодні відзначаємо також державне свято — День захисника України. У світлі віри кожен християнин, кожен Христовий учень покликаний бути захисником, покровителем тих, хто є в нужді, хто знедолений, хто переживає загрозу тілесну чи духовну. Це випливає із найголовнішої заповіді нашої святої віри, із заповіді любові.
![Владика Богдан Дзюрах узяв участь в урочистому прийомі з нагоди Дня Короля Іспанії](/pub/images/b653f223fa19a301.jpg)
Владика Богдан Дзюрах узяв участь в урочистому прийомі з нагоди Дня Короля Іспанії
На запрошення Посла Королівства Іспанії пані Сільвії Йозефіни Кортес Мартін Секретар Синоду Єпископів УГКЦ узяв участь у відзначенні Дня Короля, яке Посольство Іспанії провело минулої п’ятниці, 12 жовтня, у Києві.
![Покликано до життя загальнонаціональну акцію «Дуби Шевченка єднають Україну»](/pub/images/b8e1f984259e72d1.jpg)
Покликано до життя загальнонаціональну акцію «Дуби Шевченка єднають Україну»
У с. Моринці, що на Черкащині, де народився Великий Кобзар, стартувала загальнонаціональна акція «Дуби Шевченка єднають Україну» із висаджування саджанців, вирощених із жолудів правічних дубів, що росли ще за життя Тараса Шевченка.
![«Нехай ці дуби Шевченка стануть дубами миру, а його слово об’єднає нас», — владика Богдан Дзюрах в Моринцях на Черкащині](/pub/images/92ecf6b95cd64161.jpg)
«Нехай ці дуби Шевченка стануть дубами миру, а його слово об’єднає нас», — владика Богдан Дзюрах в Моринцях на Черкащині
У суботу в с. Моринці Черкаської області відбулася висадка першої в Україні Алеї дубів — спадкоємців дубів Шевченка, привезених із Канева. У заході взяли участь: владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду Єпископів УГКЦ, владика Іоанн, Митрополит Черкаський і Чигиринський УПЦ КП, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, представники місцевої та обласної влади.
![Владика Богдан Дзюрах узяв участь у відзначенні Дня німецької єдності](/pub/images/6fdddbfefd50de61.jpg)
Владика Богдан Дзюрах узяв участь у відзначенні Дня німецької єдності
Секретар Синоду Єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах узяв участь в урочистому прийомі в Посольстві Німеччини в Україні з нагоди Дня німецької єдності.