Владика Петро Голіней відвідав парафію Святої Варвари у Відні

1 серпня 2024

28 липня владика Петро Голіней, єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ, здійснив візит у парафію Святої Варвари у Відні. Владика мав честь служити Літургію у храмі єзуїтів, що стало визначною подією для всієї української громади у Відні.

Владика Петро Голіней відвідав парафію Святої Варвари у Відні

Парафія Святої Варвари завжди була осередком українськості у Відні та в усій Австрії. Це місце, де зберігаються та плекаються українські традиції, культура і духовність, де кожен українець може знайти підтримку і розуміння. Про це інформує пресслужба Коломийської єпархії УГКЦ.

Під час своєї проповіді єпископ Петро Голіней наголосив на важливості єднання у молитві, незалежно від того, чи ми знаходимося вдома під час війни в Україні під ракетами, чи десь поза межами нашої держави у світі. Він закликав усіх присутніх відкинути зневіру, наголосивши, що тільки через молитву і віру в Бога ми станемо сильнішими і здобудемо мир для душі і тіла.

На завершення Літургії архиєрей висловив щиру подяку всім присутнім вірним за їхню участь у богослужінні. Далі всі присутні разом молилися гімн «Боже великий єдиний», що додало особливого значення цій події.

Співслужили владиці Петрові також отець Юрій Коласа, Генеральний вікарій для Східних Католицьких Церков у Австрії, отець Віктор Прийдун, економ Коломийської єпархії, та отець Олег Ковтун, сотрудник храму Святої Варвари.

«Цей візит владики Петра Голінея став важливим духовним підкріпленням для української громади у Відні, підкресливши значення молитви і єдності у вірі, особливо в цей складний для України час», — зазначили у пресслужбі Коломийської єпархії.

Фото: бр. Назар Космірак