Владика Максим Рябуха благословив початок навчання у Католицькій школі м. Запоріжжя

20 серпня 2024

17 серпня 2024 року владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ, благословив перший клас католицької школи ім. святого Івана Боско в Запоріжжі. Школа діятиме при парафії Матері Божої Неустанної Помочі та вже за два тижні, 2 вересня, в ній пролунає перший дзвоник та розпочнуться перші уроки для маленьких школярів!

Владика Максим спільно із настоятелем парафії о. Романом Вовком, а також батьками та майбутніми школярами помолилися в храмі Молебень до Пресвятої Богородиці, щоб Матінка Божа взяла під свою опіку дітей, батьків і вчителів, та допомагала їм в досягненні успіхів, дарувала сили, розум, натхнення та терпіння. Про це розповідає Ангеліна Вовк для пресслужби Донецького екзархату УГКЦ.

По завершенні Молебня всі присутні спустилися у школу, яка знаходиться на території парафії. Малеча сіла за парти, а батьки з радістю фотографували своїх дітей. Відтак владика Максим та о. Роман зачитали молитву та освятили шкільні класи та всіх присутніх.

Значною перевагою є також і те, що уроки проводитимуться в повноцінному укритті. Тож діти будуть в безпеці, а тривоги не стануть на заваді навчанню. Забезпечено також інклюзивність та встановлено підйомник для людей з інвалідністю.

Клас облаштований зручними партами, які регулюються по висоті. Невдовзі буде встановлено інтерактивну дошку, шафки для індивідуального зберігання речей, а також буде обладнано комп’ютерний клас.

«Святий Іван Боско є покровителем усієї дітвори і усієї молоді. І я собі думаю: так цікаво, він жив у складні часи, але він зміг виховати так багато класних людей, які зуміли утворити могутню, сильну державу. Напевно, в нас в Запоріжжі він також допоможе всім нашим школярам стати видатними, мудрими людьми, які зможуть зробити нашу країну доброю, світлою, цілісною і спокійною», — поділився з присутніми думками владика Максим.

Нагадаємо, що в травні владика Максим освятив землю під будівництво першої католицької школи у Запоріжжі. Та доки триває будівництво повноцінної великої школи, діти вже навчатимуться у школі в укритті на парафії Матері Божої Неустанної Помочі. Таким чином буде забезпечено повноцінний навчальний процес для наших дітей.