«Актуальні завдання і виклики в ділянці катехизації», — доповідь владики Богдана Дзюраха на Соборі Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ

17 жовтня

Цього дня відбувся Єпархіальний собор Самбірсько-Дрогобицької єпархії, на якому одним із доповідачів був владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, із витупом на тему «Актуальні завдання і виклики в ділянці катехизації».

Доповідь владики Богдана Дзюраха на подіумній дискусії Фонду Конрада Аденауера

13 жовтня

Починаючи з 1994 року, Представництво Фонду Конрада Аденауера супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні. З цією метою Фонд вже реалізував понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів. Офіс у Києві виступає водночас і як «портал» для налагодження прямих контактів українських політиків з Німеччиною та Європою. Важливою складовою роботи Фонду є підтримка молодих політиків та обдарованих студентів. Фонд організовує круглі столи, конференції, подіумні дискусії та лекції з метою ґрунтовного обговорення та політичного аналізу суспільно важливих тем.

«Що може зробити Церква в сьогоднішній суспільно-політичній ситуації в Україні», — доповідь владики Богдана Дзюраха на круглому столі у Центрі Розумкова

15 травня

Відбулося чергове засідання постійно діючого Круглого столу «Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин». Його організатори — Центр Разумкова та Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні проведи дискусію за участю членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.