Владика Миколай Бичок відвідав своїх вірних у столиці Австралії Канберрі

15 червня 2021

14–15 червня 2021 року владика Микола Бичок, єпископ Мельбурнський, разом з митрофорним протоієреєм о. Симоном Цькуєм відвідав з душпастирським візитом місто Канберру, столицю Австралії.

Владика Миколай Бичок відвідав своїх вірних у столиці Австралії Канберрі

Упродовж першого дня подорожі відбулася офіційна зустріч з послом України в Австралії д-р Миколою Куліничем. В ході розмови архиєрей наголосив на важливості служіння нашим людям.

14 червня ввечері владика Микола Бичок очолив Божественну Літургію в храмі Св. Володимира в Канберрі. У своїй проповіді архиєрей застановився над словами з Євангелії від Івана 14, 27: «Мир залишаю вам, Мій мир Я даю вам. Не так, як світ дає, Я даю вам. Хай не тривожиться ваше серце і не лякається». До молитви долучився також о. Михайло Соломко, Голова консисторії УАПЦ. Опісля, в парафіяльному залі відбулася спільна зустріч із вірними храму.

15 червня владика відвідав храм Св. Архистратига Михаїла в Квінбіен, неподалік Канберри, де відслужив заупокійну Святу Літургію за всіх людей, які будували наші храми в Австралії. Відтак єпископ Мельбурнський відвідав монумент жерв Голодомору та відслужив Панахиду.

На закінчення візиту архиєрей висловив слова подяки о. Володимиру Калинецькому за служіння Богу та людям на цих двох парафіях.

Відразу з Канбери владика Микола вирушив до Катедрального храму верховних апостолів Петра і Павла у місті Мельбурні (Австралія).

За матеріалами Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла