Владика Миколай Бичок відслужив першу Божественну Літургію на австралійській землі

11 червня 2021

Після 14-тиденного карантину преосвященний владика Миколай Бичок, єпископ Єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла із осідком у м. Мельбурн (Австралія), нарешті зміг помолитися та зустрітися з вірними храму Святого апостола Андрія Первозваного в м. Сіднеї. Це неабияка радість для владики, оскільки рік часу він не міг бути разом зі своєю паствою.

У переддень празника Вознесіння Господа і Спаса нашого Ісуса Христа владика Миколай очолив Велику Вечірню з Литією, а в сам день свята, 10 червня 2021 року, вперше відслужив Архиєрейську Божественну Літургію на Австралійській землі. Службу Божу разом із владикою співслужили: настоятель храму — митофорний протоієрей Симон Цкуй та сотрудники о. Олег Стефанишин, о. Юстин Макдонель і о. Лаврентій Фут, ЧП.

У своєму слові преосвященний владика Миколай наголосив, що «празник Вознесіння Господнього на перший погляд виглядає сумним, бо Христос у видимий спосіб залишає апостолів; але одночасно є і радісним святом, бо Господь показує головну мету нашого життя, яким є небо. Слід пам’ятати, що в дорозі до неба ми не самі — Господь є з нами в Своєму Слові та в Святих Тайнах».

На завершення архиєрей подякував настоятелю храму о. Симону, а також двом його сотрудникам за ревне служіння в Божому винограднику. Згодом єпископ звернувся до всіх вірних зі словами вдячності за молитву та підтримку.

Опісля, всі присутні могли поспілкуватися зі своїм єпископом. Для кожного це була велика радість, адже й вірні чекали на зустріч зі своїм пастирем. Нехай Господь благословить та провадить всю Мельбурнську єпархію Святих верховних апостолів Петра і Павла в Австралії, Новій Зеландії і країнах Океанії.

За матеріалами Мельбурнської єпархії Святих апп. Петра і Павла