Владика Микола Бичок очолив Божественну Літургію у Гарнізонному храмі Свв. апп. Петра і Павла у Львові

16 червня 2024

Владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, розпочав свій візит до України Архиєрейською Божественною Літургією у Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла у Львові.

У четвер, 13 червня, у свято Вознесіння Господнього, владика Микола Бичок у співслужінні настоятеля храму о. Тараса Михальчука та отців-капеланів очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Гарнізонного храму.

«Сьогодні для мене велика честь бути в цьому святому храмі — Гарнізонному храмі Святих верховних апостолів Петра і Павла. У храмі, який став колискою молитви, який огортає всіх наших воїнів, героїв, героїнь, полонених, поранених, всіх тих, хто потерпіли від цієї жахливої війни», — розпочав свою проповідь владика Микола.

Під час духовної науки архиєрей застановлявся над подією Вознесіння Господнього та словами Ісуса Христа до учнів «Мир вам». Адже після свого Вознесіння Христос не відійшов від нас, він залишається із нами і прагне дати нам правдивий мир — мир Божий.

Тож на завершення владика Микола побажав усім присутнім: «Нехай Христос, який вознісся на небо, який запевняв нам, що не залишу вас сиротами, що зішлю вам свого Духа Утішителя, нехай Він і надалі провадить нашу Церкву, провадить наш народ до справедливого миру».

Наприкінці Божественної літургії настоятель Гарнізонного храму Свв. апп. Петра і Павла о. Тарас Михальчук подарував владиці панагію, попросивши пам’ятати про вірних та духовенство храму у своїх молитвах.