Українські громади Італії здійснили паломництво до собору Святої Софії

15 жовтня 2019

У неділю, 13 жовтня 2019 року, в переддень празника Покрови Пресвятої Богородиці, відбулося національне паломництво українців в Італії до прокатедрального собору Святої Софії з нагоди 50-річчя освячення храму.

Українські громади Італії здійснили паломництво до собору Святої Софії

Святкову Божественну Літургію очолив владика Діонісій Ляхович, Делегат Апостольського екзархату для українців греко-католиків в Італії. Співслужили з ним о. Василь Гушуватий, о. Андрій Твердохліб, о. Стефан Стареправо, о. Кирило Мироход, о. Михайло Соленик, о. Петро Голіней та о. Андрій Солецький. Богослужіння супроводжувати своїм співом брати-семінаристи з України, які навчаються у Папських університетах Рима.

На паломництво до собору прибули численні громади із Перуджі, Сполето, Терні, Орв’єто, Вітербо та інших частин Італії, а також вірні з Афін (Греція), Згромадження Отців Воплоченого Слова та сестри ЧСВВ.

У цей день люди мали можливість відвідати кімнату-музей Патріарха Йосифа Сліпого, розташовану в будинку Товариства «Свята Софія», що поруч із собором, почастувати смачним традиційним українським обідом та розважитись на народній забаві.

За матеріалами пресслужби Товариства «Свята Софія»