У Запоріжжі молились за жертв теракту, що стався напередодні

2 жовтня 2022

1 жовтня 2022 року запорізькі греко-католики на чолі із владикою Степаном Меньком, екзархом Донецьким, молились за жертв теракту, що стався в місті напередодні.

У Запоріжжі молились за жертв теракту, що стався напередодні

30 вересня зранку окупантами був нанесений ракетний удар по гуманітарній автоколоні, що очікувала на виїзд з Запоріжжя у напрямку окупованої території. Мирні мешканці, які знаходились в автомобілях, збирались доставити їжу та ліки для мешканців Запорізької області, які знаходяться під контролем російської армії, відвідати рідних, організувати евакуацію. Про це повідомляє пресслужба Донецького екзархату УГКЦ.

Внаслідок теракту загинуло 30 людей, ще 88 отримали поранення. Серед загиблих — двоє дітей. Всі жертви — цивільні.

У храмі Святого Володимира була звершена заупокійна Божественна Літургія та Панахида за жертв вчорашньої трагедії та всіх невинно вбитих під час цієї кровопролитної, жорстокої війни. Богослужіння очолив владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ, у співслужінні канцлера екзархату отця Андрія Бухвака.

Вічная пам’ять!