У Львові представили веб-сайт, присвячений митрополитові Андрею Шептицькому

2 листопада 2020

1 листопада 2020 року, у 76-у річницю переходу до вічності митрополита Андрея Шептицького, у Митрополичих садах відбулася презентація веб-ресурсу, присвячена великому Мужу Церкви.

У Львові представили веб-сайт, присвячений митрополитові Андрею Шептицькому

«Важливо користати із запропонованого ресурсу, а також доповнювати його матеріалом. На сайті маємо передрук видання „Єпархіальні вісті“ від 1882 року. Отож, нехай Господь благословляє надалі, нехай сайт працює на швидку беатифікацію митрополита Андрея», — зазначив архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ високопреосвященний владика Ігор Возьняк.

За словами модератора заходу та адміністратора сайту о. Юстина Бойка, синкела у справах монашества Львівської архиєпархії УГКЦ, сьогодні є потреба у тому, аби читати тексти Митрополита, а також їх досліджувати. Варто зазначити, що на веб-ресурсі можна буде натрапити не лише на тексти першоджерел, але й на інформацію про наукові чи мистецькі заходи, присвячені Мужу Церкви, події, пов’язані з беатифікацією. Основним натхненником сайту є Львівська архиєпархія УГКЦ, а підтримка здійснюватиметься Фундацією Духовного Відродження.

До заходу долучилися представники місцевої влади, науковці, а також громадськість міста.

«Митрополит Андрей Шептицький як в українській, так і у світовій історії сприймався неоднозначно. Причиною цьому було те, що постать митрополита була нерозривно пов’язана з українською історією і нацією. Сьогодні наша присутність підтверджує те, що ми маємо продовжувати його справу, представлячи її у всій величі, аби постать митрополита увінчалася у лику святих Царства Небесного», — наголосив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Євген Бойко.

Ознайомитися із новим веб-ресурсом можна за посиланням: https://sheptytsky.com.ua/

За матеріалами Юліани Лавриш для релігійного інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова»