Спільнота Української парафії в Римі привітала владику Діонісія Ляховича із 75-літтям

3 липня 2021

Спільнота Української парафії святих мучеників Сергія і Вакха та Жировицької ікони Пресвятої Богородиці в Римі привітала владику Діонісія з 75-літтям від дня народження.

У четвер, 1 липня 2021 року, в день свята Торжественного поклоніння пречистим Тайнам Тіла і Крови Господа нашого Ісуса Христа, Божественну Літургію в катедральному храмі Святих мучеників Сергія і Вакха та Жировицької ікони Пресвятої Богородиці в Римі очолив преосвященний владика Діонісій Ляхович, апостольський екзарх для українців католиків візантійського обряду в Італії.

Єпископу співслужили ієрей Руслан Сідельник, віцепарох Української парафії святих мучеників Сергія і Вакха та Жировицької ікони Пресвятої Богородиці в Римі та єромонах Андрій Глабше, ТІ. З огляду на те, що 2 липня владика Діонісій святкує ювілей, 75 років від дня свого народження, парафіяльна спільнота разом із настоятелем напередодні дня уродин привітала архієрея.

Звертаючись до ювіляра зі словами привітань, о. д-р Руслан Сідельник побажав йому многих літ життя і служіння, звернув особливу увагу на непересічність самої парафіяльної спільноти храму святих мучеників Сергія і Вакха у житті та служінні владики: її молитовний, спільнотний та євхаристійний виміри, які впродовж довгих років товаришили усім змаганням владики Діонісія.

Пам’ятним подарунком від парафіяльної спільноти стала оригінальна ікона святих мучеників Сергія і Вакха, на честь яких і споруджений український храм в центрі Рима. Особливістю цієї ікони є те, що на ній, окрім святих Сергія і Вакха є зображена Жировицька чудотворна ікона Пресвятої Богородиці, яка є перлиною і скарбом цієї церкви і сам фасад катедрального храму.

За матеріалами Української парафії в Римі