Папа: Перезапустити світ праці, без цього неможливо прямувати вперед
Період відпусток став для Святішого Отця нагодою підкреслити важливість оживлення ринку праці. Він також нагадав про значення відпустів і скерував слова близькості до нікарагуанців.
Вітаючи паломників, які в першу неділю серпня зібралися на площі Святого Петра у Ватикані на молитву «Ангел Господній», Папа Франциск скерував також окрему думку до тих, які єдналися в цій молитві за допомогою засобів суспільної комунікації, висловивши сподівання, що «в цей період чимало людей знайдуть можливість провести кілька днів відпочинку та контакту з природою, які слід також наповнити духовним виміром».
«Водночас, сподіваюся, що завдяки узгодженим зусиллям всіх відповідальних у політичній та економічній сфері перезапуститься світ праці: без праці сім’ї та суспільство не спроможні прямувати вперед. Молімося за це, бо це є й буде проблемою періоду після пандемії: бідність, безробіття», — закликав Святіший Отець, наголошуючи, що для вирішення цієї проблеми знадобиться «чимало солідарності та креативності».
Близькість з католиками Нікараґуа
Але спочатку Глава Католицької Церкви скерував свою думку до народу Нікараґуа, що страждає з приводу замаху проти катедрального собору в Манаґуа, де постраждало й було практично знищене розп’яття, дуже шановане місцевим людом, яке «протягом сторіч підтримувало життя вірного люду». «Дорогі нікарагуанці, я близький з вами і молюся за вас», — сказав Святіший Отець.
Поставити в центрі Боже прощення
Папа також нагадав, що в ці перші дні серпня існує можливість отримати спеціальну індульгенцію, так зване «Аззіське Прощення», «духовний дар, який святий Франциск отримав від Бога за заступництвом Діви Марії». «Йдеться про повний відпуст, який можна отримати, приступивши до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії та відвідуючи парафіяльну або францисканську церкву, проказавши „Вірую“, „Отче наш“ і помолившись за Папу та в його наміреннях. Відпуст також можна пожертвувати за померлу людину», — сказав Святіший Отець, підкресливши: «Як же важливо завжди наново ставити у центрі Боже прощення, яке „породжує рай“ у нас і навколо нас! Прощення, яке випливає із Божого серця, що є милосердним!».
За матеріалами VaticanNewsПресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ