Криворізькі греко-католики допомагають захисникам України

13 березня 2022

З першого дня вторгнення російські армії на територію України багато людей шукають можливість допомогти захисникам і захисницям України, які служать в лавах Збройних Сил України та Силах територіальної оборони. Своєрідним осередком волонтерської допомоги стала парафія Пресвятої Тройці УГКЦ.

Криворізькі греко-католики допомагають захисникам України

Під керівництвом настоятеля парафії отця Ігоря Дмитришина всі охочі долучаються до виготовлення маскувальних сіток. Про це інформує пресслужба Донецького екзархату УГКЦ.

Розпочали виготовлення сіток парафіяни, а пізніше до них долучились численні волонтери міста. Згодом за допомогою небайдужих містян та волонтерських організацій було налагоджено постачання необхідних матеріалів.

Протягом одного тижня було виготовлено понад десять сіток, а також десятки дерев’яних піддонів для бліндажів. Цими днями розпочато також новий вид діяльності — виготовлення подушок та матраців для військовослужбовців, до якого також долучились вірні парафії святих Володимира і Ольги.