Глава УГКЦ привітав митрополита Василя Семенюка із 75-річчям

2 серпня 2024

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику Василя Семенюка, архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського, з нагоди 75-річчя від дня народження.

Глава УГКЦ привітав митрополита Василя Семенюка із 75-річчям

«Із приємністю споглядаючи на Ваші прожиті роки, бачимо велику ревність для Божої слави та любов до Батьківщини і рідного народу. У важкі часи підпілля нашої Церкви і донині Ви, уповаючи на покров Пресвятої Богородиці, вірно служите людям, несучи їм вічне Слово життя, кормлячи їх небесною поживою — святими Тілом і Кров’ю нашого Господа Ісуса Христа — для поширення Царства Божого тут, на землі», — йдеться у вітальній грамоті, як зазначає Департамент інформації УГКЦ.

За словами Глави Церкви, особиста молитва, старання задля спасіння людей, вірність покликанню, милосердя до ближнього представляють митрополита Василя як людину, яка може сказати за апостолом Павлом: «Живу вже не я, а живе Христос у мені» (Гал. 2, 20). «Хай цей час, який Господь Вам ще призначить, буде мирним і благословенним».

Прохаючи в Бога і надалі провадити ювіляра, Блаженніший Святослав склав митрополитові Тернопільсько-Зборівському сердечну подяку та висловив визнання і похвалу.

«Прийміть наші сердечні вітання та побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви — на многії і благії літа! Зичу Вам якомога швидше дочекатися доброї звістки про переможний мир над російським агресором», — побажав Глава УГКЦ.

Митрополит Василь СеменюкМитрополит Василь Семенюк

Додамо, що митрополит Василь Семенюк народився 2 серпня 1949 року в с. Дора Надвірнянського району на Івано-Франківщині в сім’ї Марії та Петра Семенюків.