Владику Василя Тучапця за утвердження миру і внесок у духовне відродження нації нагороджено грамотою мера Харкова

17 вересня 2022

Міський голова міста Харкова Ігор Терехов відзначив активне служіння владики Василя Тучапця, екзарха Харківського, почесною грамотою.

Владику Василя Тучапця нагороджено за багаторічну церковну діяльність, вагомий внесок у духовне відродження нації, утвердження миру в суспільстві, надання гуманітарної допомоги мешканцям міста Харкова під час воєнного стану. Про це зазначає офіційний інтернет-ресурс Харківської міської ради.

Нагородження відбулося у п’ятницю, 16 вересня, під час зустрічі Харківського міського голови з духовенством, яке залишилося в Харкові та продовжує служити у найважчі для нього часи.

«У найважчі часи ви даєте харків’янам надію та своєю мудрістю робите так, щоб їм ставало значно легше. Багато військовослужбовців ЗСУ, бійців територіальної оборони приходять до вас, і ви також надихаєте їх на подвиги заради Харкова, заради України. Велике спасибі за вашу щоденну тяжку працю, за віру, яку ви несете людям. Низький вам уклін», — подякував релігійним діячам Ігор Терехов.

Варто зазначити, що з початку повномасштабної війни представники духовенства, в тому числі єпископ і священники Харківського екзархату УГКЦ, всіляко підтримують мешканців Харкова, зокрема, займаються гуманітарною допомогою, відвідують поранених у шпиталях, допомагають харків’янам, які залишилися без житла.