Владика Йосиф Мілян: «Ми мусимо духовно зростати, бути завжди кращими завтра, ніж ми є сьогодні»

28 жовтня 2019

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Йосиф Мілян відвідав з душпастирським візитом українську спільноту в португальському місті Віла-Нова-де-Гайя.

У зустрічі також взяли участь працівники Пасторально-міграційного відділу Української Греко-Католицької Церкви о. Андрій Гах та о. Віталій Храбатин, а також координатор української капеланії в Португалії о. Ілля Фіголь, ЧСВВ.

Єпископ відслужив Службу Божу на парафії Зіслання Святого Духа і поспілкувався з вірними.

«Ми мусимо у своєму житті духовно зростати, бути завжди кращими завтра, ніж ми є сьогодні. Бо в християнстві, як в спорті, — або стало ростемо, або автоматично падаємо, — зазначив Голова ПМВ. — Пробуємо просити у Господа Бога розуміння Його слова і Його сили і ласки завжди бути кращими. Не біймося бути кращими, святими. Бо ми до того покликані на цю землю, щоби це свій змінити на краще».

Також у Віла-Нова-де-Гайя делегація Пасторально-міграційного відділу відвідала українську школу. «Барвінок» функціонує при парафії Зіслання Святого Духа та спілки українців Віла-Нова-де-Гайя. Єпископ поспілкувався з вчителями та школярами. Сьогодні тут навчається 11 учнів, якими опікуються 3 педагоги.

За матеріалами Пасторально-міграційного відділу УГКЦ