Владика Миколай Бичок зустрівся із двома східними єпископами в Австралії

17 грудня 2021

17 грудня владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, зустрівся з двома східними єпископами в канцелярії Мельбурнської єпархії: владикою Робертом Раббатом, єпархом Мелхітської Єпархії в Австралії і Новій Зеландії, а також владикою Антонієм-Шарбелем Тарабаєм, єпархом Маронітської єпархії.

Владика Миколай Бичок зустрівся із двома східними єпископами в Австралії

Обидва владики приїхали до Мельбурну, щоб вперше зустрітися з владикою Миколою та привітати його з інтронізацією на єпарха Мельбурнського, оскільки вони не змогли бути присутніми на цьому святі із-за пандемії коронавірусу. Про це повідомляє Мельбурнська єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла.

Упродовж зустрічі було розглянуто декілька різних запитань, які є спільними для всіх Східних Церков на зеленому континенті. Було наголошено на тому, що Східні Церкви становлять 10 % католиків в Австралії, а також на сучасних викликах, які стоять перед всіма церквами.

Владика Микола поділився з архиєреями про підпільну Українську Греко-Католицьку церкву, яка була переслідувана комуністичним режимом. Також владика розповів про його попередні служіння до обрання на єпарха Мельбурнського. Впродовж зустрічі владики заторкнули тему миру в Україні, оскільки зараз лунає дуже багато інформації з різних мас-медіа про можливу війну.

На закінчення зустрічі владика Микола подякував архиєреям за дружній візит, після чого відбулася спільна обідня трапеза.

Варто зазначити, що в Австралії є п’ять східних єпископів: владика Амель Нона, архиєпископ для Халдейської єпархії, владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, владика Роберт Раббат, єпарх для Мелхітської єпархії, владика Антоній-Шарбель Тарабай, єпарх для Маронітської єпархії та владика Боско Путур, єпарх для Сиро-Малабарської єпархії.