Владика Борис Ґудзяк у рамках пасхальної подячної подорожі завітав до Маквіллеру в Ельзасі

3 травня 2019

1 травня 2019 року владика Борис Ґудзяк у рамках пасхальної подячної подорожі за роки служіння у Паризькій єпархії завітав до містечка Маквіллеру у Ельзасі (Франція).

Там він очолив Божественну Літургію у співслужінні з о. Святославом Горецьким, який опікується українським домом у Маквілері та декількома маленькими українськими громадами у Лотарингії, о. Іваном Дуфанцем, який служить у Стразбурзі та дияконом П’єром-Мішелем.

Після Літургії владика благословив новий трактор, який був придбаний, щоб допомогти отцю Святославу у відбудові та розвитку Українського дому у Маквілері. Після благословення владика випробував трактор у ділі.

Завершилися святкування спільною трапезою та дружньою бесідою.

Учасники святкування та спільної молитви діляться своїми позитивними враженнями на офіційній facebook-сторінці парафіяльної спільноти в Маквіллері: «У Маквілері сьогодні cпільноти Ельзасу та Лорену, разом з своїми духовними провідниками отцями Іваном та Святославом, вітали владику Бориса Ґудзяка і дякували йому за спільну молитовну мандрівку, яка тривала 7 років. Владика наголосив на важливості подальшого єднання у Христовому Воскресінні. Всі ми вдячні за можливість бути разом з владикою. Митрополит Філадельфійський благословив новий трактор, який був придбаний для праці у розвитку нашої церковної нерухомості у Маквілеру як в будівельному так і в аграрному секторі. Дякуємо також владиці за сприяння цієї купівлі, також дякуємо владиці Глібу за благословення у проведенні такого придбання. Цей незабутній день для нас завершився спільною перекускою на свіжому повітрі з гарною сонячною погодою».

За матеріалами Паризької єпархії святого Володимира Великого
Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ