Владика Борис Ґудзяк очолить Філадельфійську митрополію УГКЦ в США

18 лютого 2019

Філадельфійська митрополія Української Греко-Католицької Церкви отримала нового Правлячого Архиєрея.

Владика Борис Ґудзяк очолить Філадельфійську митрополію УГКЦ в США

У понеділок, 18 лютого 2019 року, у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив владику Бориса Ґудзяка архиєпископом та митрополитом Філадельфійським Української Греко-Католицької Церкви в США, перенісши його з Паризької єпархії святого Володимира Великого. Водночас, Святіший Отець призначив Апостольським адміністратором вакантного осідку Паризької єпархії святого Володимира владику Гліба Лончину, який очолює Єпархію Пресвятої Родини з осідком в Лондоні.

Філадельфійська архиєпархія УГКЦ в США була вакантною, відтоді, як 16 квітня 2018 року повідомлено про те, що Папа Франциск прийняв зречення з уряду тодішнього архиєпископа і митрополита владики Стефана Сороки.

Поставлення нового митрополита відбудеться 4 червня 2019 року в катедральному соборі Непорочного Зачаття у Філадельфії (штат Пенсильванія, США).

За матеріалами Vatican News