У Зарваниці відслужили подячну Святу Літургію з нагоди потрійного ювілею митрополита Василія Семенюка

12 серпня 2019

11 серпня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася дуже радісна подія, у цей день відзначив своє семидесятиліття від дня народження, сорокап’ятиліття священства і п’ятнадцяту річницю єпископського служіння архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. Саме завдяки великим старанням, невтомній праці та наполегливості митрополита Василія у Зарваниці відновлено та розбудовано відомий на весь світ Марійський відпустовий центр.

Святкування розпочалося подячною Архиєрейською Божественною Літургією, яку спільно з ювіляром очолили єпископ Коломийський владика Василій Івасюк, екзарх Луцький владика Йосафат Говера, єпископ Бучацький владика Дмитро Григорак, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк. Їм співслужили велика кількість священників нашої архиєпархії, які також прибули, аби привітати свого духовного батька з ювілеями.

Проповідь виголосив владика Йосафат Говера, у якій роздумував над важкими часами підпілля Української Греко-Католицької Церкви. Він неодноразово згадував приклади невтомної праці, глибокої віри, самопожертви митрополита, завдяки яким наша Церква збереглась та ще яскравіше відновилась на теренах Тернопільщини.

Після богослужіння митрополит Василій подякував усім присутнім, за те що так чисельно прибули, щоб подякувати Господу за дар Його життя. Подякував владикам, духовенству, представникам Апостольської нунціатури, своїм рідним та близьким. У цей день на адресу митрополита звучало чимало теплих слів, щирих побажань, духовних пісень та многоліття.

За матеріалами пресслужби Марійського духовного центру «Зарваниця»