Сьогодні дев’ята річниця проголошення Львівської митрополії УГКЦ

29 листопада 2020

29 листопада 2011 року була проголошена Львівська митрополія Української Греко-Католицької Церкви.

Сьогодні дев’ята річниця проголошення Львівської митрополії УГКЦ

Цього дня Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Архикатедральному Соборі святого Юра у Львові, в часі якої відбулася інтронізація Архиєпископа Львівського Ігоря на митрополичий престіл.

Сьогодні духовенство та вірні Львівської Митрополії згадують цей день із вдячністю до Господа, який дарує добрих пастирів своїй Церкві.

Бажаємо Вам, Високопреосвященний Митрополите, Божих благодатей у Вашому невсипущому служінні на славу нашого Бога і добро нашої Церкви! Нехай милосердний Господь дарує Вам мир, мудрість і наснагу на многії літа!

За матеріалами Львівської архиєпархії УГКЦ