Парафіяльна спільнота УГКЦ на острові Тасманія відзначила Рождество Христове

24 грудня 2023

Протягом 23–24 грудня владика Микола Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла, перебував із душпастирським візитом у місійній станиці Преображення Господа нашого Ісуса Христа у м. Хобарт (острів Тасманія).

Парафіяльна спільнота УГКЦ на острові Тасманія відзначила Рождество Христове

Напередодні світлого празника Різдва Христового, архиєрей відвідав вірних Мельбурнської єпархії на острові, щоб принести їм радісну звістку про народження Христа, як зазначає пресслужба Мельбурнської єпархії Свв. апп. Петра і Павла.

У неділю вранці українці-католики, що проживають на острові Тасманія, мали нагоду долучитися до Архиєрейської Різдвяної Божественної Літургії, яка відбулася у каплиці Українського народного дому у м. Хобарті.

Звертаючись до вірних під час проповіді, владика Микола зауважив, що Різдво Христове є тією подією, завдяки якій ми можемо побачити всемогутнього Бога, що стає немічною дитиною. Саме у Різдві ми можемо побачити цю велику близькість Бога до людини. Адже у нашому повсякденному житті нам інколи надзвичайно важко уявити, наскільки Бог може бути близько до людини. Ми сприймаємо Бога як когось незбагненного, неосяжного, неймовірного. Саме Різдво Христове показує нам, що Господь є близько. «Господь народжується між нами, щоб допомагати нам у нашому щоденному житті, у наших турботах і наших переживаннях, але передусім, Він народжується для нас, щоб допомогти нам осягнути Царство небесне», — наголосив владика Микола.

Після закінчення Божественної Літургії єпископ подякував усім присутнім за спільну молитву. Відтак усі мали нагоду зібратися разом при столі, щоб поспілкуватися, поколядувати й відчути радість Різдва напередодні цього великого свята.

Таким чином, вірні місійної станиці Преображення Господа нашого Ісуса Христа у м. Хобарт на острові Тасманія цьогоріч першими в Українській Греко-Католицькій Церкві відзначили Рождество Христове.