На Святоюрській горі вшанують пам’ять праведного митрополита Андрея Шептицького

31 жовтня 2022

Львів’ян та гостей міста запрошують ушанувати пам’ять праведного митрополита Андрея Шептицького з нагоди 78-ї річниці його відходу до вічності. Молитовні та мистецькі пам’ятні заходи відбудуться в архикатедральному соборі Святого Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5), у крипті якого спочиває митрополит Андрей.

На Святоюрській горі вшанують пам’ять праведного митрополита Андрея Шептицького

У вівторок, 1 листопада 2022 року, о 10:00 год. в архикатедральному соборі Святого Юра архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк у співслужінні з владиками Львівської митрополії УГКЦ звершить Архиєрейську Божественну Літургію за прославу, тобто зачислення до лику блаженних праведного митрополита Андрея. Також відбудеться покладання квітів до його могили у крипті собору. Про це анонсує пресслужба Львівської архиєпархії УГКЦ.

У п’ятницю, 4 листопада, адміністрація Собору запрошує на вечірні чування, присвячені пам’яті митрополита. Під час чувань відбудеться Акафіст за його прославу, розважання над життєвим шляхом, молитовна хода, Божественна Літургія та інші богослуження. Початок чувань — о 19:00.

Окрім цього, львів’ян запрошують побачити виставку малярства Галини Отчич «Квіти для Митрополитів», що з 31 жовтня експонуватиметься в архикатедральному соборі.