На Донеччині освятять новий храм УГКЦ

29 травня 2023

У м. Мирноград, що на Донеччині, збудували новий храм Української Греко-Католицької Церкви. Його освячення відбудеться вже цієї неділі, 4 червня, о 12:00.

На Донеччині освятять новий храм УГКЦ

Чин освячення храму Святої Трійці у Мирнограді здійснить єпископ-помічник Донецького екзархату Максим Рябуха у співслужінні з о. Іваном Василенком, настоятелем храму, та духовенством екзархату. Про це анонсує пресслужба Донецького екзархату УГКЦ.

У Донецькому екзархаті УГКЦ запрошують всіх охочих розділити радісну подію в житті Церкви.

Адреса храму: вул. Мухамадєєва, 20, мікрорайон Новатор, м. Мирноград, Донецька область.