Митрополит Володимир Війтишин освятив статую Пресвятої Родини в Івано-Франківську

18 вересня 2019

15 вересня 2019 року, на запрошення священників парафії Всіх Святих, що в Івано-Франківську (Калинова Слобода), архиєпископ і митрополит Володимир Війтишин освятив статую Пресвятої Родини.

Освячення і Молебень до Богородиці очолив владика Володимир Війтишин спільно з чисельно зібраним духовенством Івано-Франківської архиєпархії.

«Недалеко від храму, коли родини матимуть час на прогулянку і відпочинок, зможуть побути у молитовній тишині, споглядаючи Ісуса Христа, Пресвяту Діву Марію і Святого Йосифа — це Пресвята Родина — приклад для наслідування», — розповідає о. Йосафат Бойко, ВС.

Молитва посвяти своєї родини під опіку Пресвятій Родині

Ісусе, Спасителю наш! Ти зійшов із неба, щоби просвітити Своєю наукою і прикладом, а головне — Своєю Пречистою Святою Кров’ю відкупити і спасти грішний людськи рід. Ти зволив замешкати в скромній оселі в галилейському Назареті і бути послушним Пречистій Діві Марії і св. Йосифові!

Ти освятив Святу Родину і вчинив Її зразком для всіх християнських сімей! Прошу Тебе, Ісусе зволь ласкаво прийняти в Твою святу опіку і мою родину, яку Тобі сьогодні віддаю й посвячую. Хорони її, Ісусе, наділи її ласкою Божої боязні, смирення і послуху й учини, щоби в ній сталася подібною до Пресвятої Родини.

Маріє, Мати Ісуса Христа й наша найліпша Мати! Допоможи нам Своїм молитовним заступництвом, щоби Ісус, наймиліший Твій Син і наш Бог, прийняв це моє посвячення й віддання Йому в опіку моєї родини і разом зі мною випроси нам Його ласку та благословення. Святий Йосифе, вірний Опікуне Ісуса й Марії, сприяй нам твоїми молитвами в усіх потребах душі й тіла, щоб ми разом з Тобою й Марією могли — як нині тут, у цьому туземному житті, так і особливо колись, — повсякчас тішитися і прославляти Ісуса в Його небесній славі на віки віків. Амінь.

За матеріалами Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ