Митрополит Ігор Возьняк зустрівся із студентами-катехитами

9 липня 2021

8 липня 2021 року владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський, зустрівся із студентами Катехитично-педагогічного інституту Українського католицького університету.

Митрополит Ігор Возьняк зустрівся із студентами-катехитами

Митрополит із пастирським візитом відвідав філософсько-богословський факультет УКУ, де звершив Архиєрейську Божественну Літургію. Разом із архиєпископом молилися студенти-катехити з усіх регіонів України, а також з-поза її меж. По завершенні Літургії митрополит поблагословив нових катехитів на плідне служіння для добра Церкви.

У Катехитично-педагогічному інституті, що діє при Українському католицькому університеті у Львові, навчається понад 350 студентів.

За матеріалами Віри Ценглевич для Львівської архиєпархії УГКЦ