Митрополит Борис Ґудзяк зустрівся із новопризначеним Послом України у США

29 квітня 2021

29 квітня 2021 року архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис Ґудзяк провів зустріч із новопризначеним Послом України у Сполучених Штатах Америки Оксаною Маркаровою.

Митрополит Борис Ґудзяк зустрівся із новопризначеним Послом України у США

У зустрічі також взяли участь єпископ-емерит Філадельфійської архиєпархії владика Іван Бура та отець Роберт Хітченс.

«Церква та Український католицький університет відіграють величезну роль у творенні нової доброчесної Україні. Однаково з владикою бачимо наші місії щодо поширення правди серед друзів американців про нову модерну Україну, яка сьогодні боронить демократію в Європі в Чорноморському регіоні, проходить важливі трансформації, може багато дати світу і є відповіддю на багато глобальних викликів», — зазначила пані Посол на своїй офіційній фейсбук-сторінці по завершенні зустрічі.

Окрім того, Оксана Маркарова висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю між державними органами та Церквою задля добра Української Держави та українського народу. «Домовились більше взаємодіяти у всіх напрямах», — мовила вона.

У свою чергу, архиєпископ і митрополит Борис Ґудзяк подякував за зустріч: «Спасибі за теплу гостинність, Пані Посол! Щиро вітаємо в Америці! Нехай Господь благословить Ваше служіння!»

За матеріалами фейсбук-сторінки владики Бориса Ґудзяка