Доєднуйтеся до вшанування пам’яті архимандрита Святоуспенської Унівської лаври владики Никанора Дейнеги

5 листопада 2022

6 листопада 2022 року, о 18:00, у храмі Архистратига Михаїла у Львові (вул. Винниченка, 22) відбудеться вечір пам’яті архимандрита Святоуспенської Унівської лаври, Ісповідника віри, Праведника народів світу владики Никанора Дейнеги. Захід відбудеться з нагоди 40-річчя від дня смерті єпископа.

Зі вступним словом виступить ієромонах Аліпій Федун, настоятель Святомихайлівського монастиря у Львові.

Відтак свідченнями про владику Никанора поділиться ієромонах Петро Гладій.

Із доповіддю «Владика Никанор: рятівник, в’язень, єпископ» директор ГО «Центр досліджень історії Східних Католицьких Церков» доктор Юрій Скіра.

Завершить вечір пам’яті Молодіжний хор «Аксіос».

Храм Архистратига Михаїла у м. ЛьвовіХрам Архистратига Михаїла у м. Львові

Організовують захід ― Святомихайлівський монастир Стдійського уставу та ГО «Центр досліджень історії Східних Католицьких Церков».

Довідка

Владика Никанор Дейнега народився 8 грудня 1907 року. Вічні обітниці прийняв у 1938 році.

У 1939–1946 роках був настоятелем монастиря Святого священномученика Йосафата, а в 1950–1982 роках ― архимандритом Святоуспенської Унівської лаври, у 1972–1982 роках був єпископом-помічником Львівської архиєпархії.

Помер єпископ Никанор 1982 року.