«Бог милосердний і творить чудеса», — митрополит Василій Семенюк закликав вірних неустанно молитися за Україну

8 березня 2022

Саме такими словами, 6 березня 2022 року, у Сиропусну неділю розпочав недільне Богослужіння архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк в архикатедральному храмі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії УГКЦ Тернополя.

Владика Василій Семенюк, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський, закликав присутніх усильно прохати Всемилосердного Господа, щоб змилувався над нашим народом і беріг всіх нас: «Бог милосердний і творить чудеса. Жертвуймо цю Літургію і Пресвяту Євхаристію в наміренні за наш український народ. Ворог не спить, не спімо і ми, чуваймо і молімся! Кожен храм повинен бути наповнений молільника, щоб випросити ласки для нашого народу!» Про це повідомляє пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Після Святої Літургії владика очолив молитву на вервиці, під час якої особливо просив заступництва і Покрови Пресвятої Богородиці. «Її молитвами ми зможемо отримати перемогу в цій війні! Молімося за наших воїнів, за людей, які у надважких обставинах сміливо боронять Україну. Матінко, дай нам перемогу в цій війні. Ми ні на кого не нападали, тому просимо Тебе, бережи нас! Марія все може! Віримо, що Марія невпинно молиться за всіх нас, тож і ми повірмо у Її материнську опіку і захист», — наголосив архиєрей.

Відтак митрополит пригадав і закликав до щоденної молитви на вервиці о 21:00 годині, яка єднає весь український народ під Покровом Богородиці.

Після богослужіння архиєпископ поспілкувався та благословив волонтерів, які працюють біля архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, подякував кожному за жертовну працю.

зображення viber 2022 03 06 13 08 47 366

зображення viber 2022 03 06 13 08 58 173