Блаженніший Святослав подякував за привітання з нагоди його ювілею

6 травня 2020

Вчора Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви святкував своє 50-річчя.

Блаженніший Святослав подякував за привітання з нагоди його ювілею

З цієї нагоди Блаженніший Святослав отримав чималу кількість привітань. Предстоятеля УГКЦ з нагоди ювілею особисто привітав Прем’єр-міністр України. Вітальні листи, зокрема, надіслали Президент України і Предстоятель ПЦУ. Єпископи УГКЦ з усього світу привітали Главу Церкви через ZOOM.

«Цими днями на мою адресу надійшло дуже багато щирих і теплих слів привітання, пов’язаних із моїм ювілеєм, який я вчора святкував. Я отримав чимало теплих, щирих, цікавих, цінних і дорогих моєму серцю привітань через письмові листи, емейли, а також через інші засоби комунікації. Дуже хотів би відповісти і подякувати кожному особисто, але мені це важко зробити», — поділився ювіляр.

«Саме тому дозвольте всім вам, які привітали мене і висловили мені слова поваги й підтримки, сказати щире спасибі. Нехай всемилостивий Господь усіх вас винагородить за вашу пам’ять, молитву, щирість і за бажання бути разом зі мною, грішним, цього дня. Нехай Господь Бог усіх нас благословить», — сказав Глава УГКЦ

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ