Президент України привітав Блаженнішого Святослава з 50-річчям

5 травня 2020

Президент України Володимир Зеленський надіслав вітального листа Блаженнішому Святославу, Предстоятелю Української Греко-Католицької Церкви, з нагоди 50-річного ювілею.

Президент України привітав Блаженнішого Святослава з 50-річчям

«Глибоко шаную Вас як мудрого архіпастиря. Ваш потужний духовний та інтелектуальний потенціал дозволяє вирішувати важливі завдання та гідно реагувати на виклики, що сьогодні стоять як перед Церквою, так і усім українським суспільством», — йдеться у вітанні Президента України.

«Бажаю Вам, Ваше Блаженство, міцного здоров’я, добра й наснаги та невичерпної життєвої енергії. Многая і благая літа!» — мовиться у привітанні Володимира Зеленського.

Фото з архіву
За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ