Митрополит Епіфаній привітав Предстоятеля УГКЦ з 50-літтям i висловив сподівання про розвиток добрих взаємин між ПЦУ та УГКЦ

5 травня 2020

Предстоятель Православної Церкви України (ПЦУ), Митрополит Київський і всієї України Епіфаній привітав Главу Української Греко-Католицької Церкви, Блаженнішого Святослава з нагоди 50-річного ювілею.

«З почуттям братньої любові та радості у Христі Воскреслому висловлюю щиросердечні вітання з нагоди Вашого ювілею — 50-ліття від Дня народження! Вік, який Ви нині осягнули, має вагому особливість, адже водночас він наповнений здобутками навчання та праці, духовним та життєвим досвідом, а разом з тим — зберігає повноту сил та діяльної енергії», — написав у привітанні Предстоятель ПЦУ.

«Щиро бажаю Вам подальшого плідного служіння на славу Божу та благо народу, успіхів у добрих задумах, міцного здоров’я, сил та натхнення. Сподіваюся, що розвиток добрих взаємин між православними та українськими греко-католиками, до чого Ви докладаєте вагомі зусилля, й надалі слугуватиме благу Церкви Христової та всього українського народу», — побажав Митрополит Епіфаній.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ