228, 226 доларів на допомогу постраждалим від паводків в Україні зібрали під час благодійної кампанії

24 березня 2021

Як повідомляють організатори благодійної кампанії у Філадельфійській митрополії, 228, 226 доларів було зібрано на допомогу постраждалим від паводків в Україні.

Владика Андрій Рабій, єпископ-помічник Філадельфійської архиєпархії, організатор та куратор проєкту допомоги потерпілим від повені в Івано-Франківській̆ архиєпархії, Коломийській та Чернівецькій̆ єпархіях, представив остаточний звіт про збірку Філадельфійської митрополії, що відбувалася 26 червня — 31 грудня 2020 року і завдяки активності у соціальних мережах до неї приєдналися жертводавці з усього світу, а не лише зі США.

«Цей звіт — це історія щирості, щедрості та неймовірної доброти наших співвітчизників, розсіяних по цілому світі, та людей доброї волі, які відгукнулися на заклик Блаженнішого Патріарха Святослава — „допоможімо!“», — каже владика-координатор. З благословення владик нашої Церкви в США були організовані збірки онлайн (через соціальну мережу FACEBOOK), у парафіях Філадельфійської̈ митрополії, серед українських організацій, монаших чинів та приватних осіб у США, які принесли 228,226 доларів США. Ці кошти були поділені між єпархіальними відділами «Карітасу» Івано- Франківської архиєпархії, Коломийської та Чернівецької єпархій, і які вже надавали адресну допомогу потерпілим. «Хочу подякувати кожному жертводавцю за їхню щедрість», — зазначив владика Андрій.

Через Facebook вдалося зібрати $ 49,457, приватні особи пожертвували $ 56,052, монаші чини та українські громадські організацій̆ — $ 40,850, збірки ж на парафіях митрополії дозволили зібрати $ 81,867.

«Цей звіт, — поділився владика Андрій, — це відображення проповіді Христової Євангелії у практичних вимірах як, наприклад, говориться у притчі про Доброго Самарянина або у словах. Такий спосіб проповідування торкає, розчулює та змінює серце кожного. Це і є найкращою частиною цього проєкту допомоги потерпілим братам і сестрам в Україні».

Владика Андрій висловив подяку керівникам і працівникам єпархіальних відділів «Карітас-Україна», які доклали максимальних зусиль, щоб щедра допомога братів і сестер з усього світу якнайшвидше дійшла до тих, хто цього потребував. Адже паводки спричинили значні руйнування та пошкодження у доволі незаможних гірських регіонах.