За участі владики Івана Кулика у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському відбулася Міжконфесійна хода на підтримку сімейних цінностей

19 травня 2021

У неділю, 16 травня 2021 року, у м. Хмельницькому та у м. Кам’янець-Подільський відбулася Міжконфесійна хода на підтримку сімейних цінностей. У заході брали участь Римо-Католицька Церква в Україні, Українська Греко-Католицька Церква, Православна Церква України, протестантські церкви.

Християни різних конфесій зібралися разом, аби висловити своє переконання: Сім’я — це благословений Творцем союз чоловіка і жінки, місце народження нового життя, основа здорового суспільства та майбутнє нашої Батьківщини. Організаторами ходи ввиступили представники Духовної ради м. Хмельницького.

У м. Хмельницькому хода відбулась під молитовним проводом преосвященного владики Івана Кулика, єпарха Кам’янець-Подільського, разом з духовною радою міста Хмельницького. Віруючих людей зібралося кілька тисяч осіб цілими родинами з дітьми. Маршрут прямування пролягав від храму Христа-Царя до парку ім. Чекмана, де відбувся святковий концерт. Від Української Греко-Католицької церкви слова привітання виголосив преосвященний владика Іван, а також своїми піснями прославляв Бога та привітав учасників о. Василь Брона з міста Тернополя.

Головне гасло заходу: «Бог сотворив сім’ю, в якій є батько і мати, котрі народжують і виховують дітей у любові».

За матеріалами Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ