Владика Ярослав Приріз закликав запалити свічки під час Дня молитви і посту за мир в Україні

25 січня 2022

24 січня 2022 року владика Ярослав Приріз, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, звернувся до вірних Самбірсько-Дрогобицької єпархії із закликом долучитись до Світового Дня молитви за мир в Україні, яким Святіший Отець Франциск проголосив 26 січня 2022 року Божого.

«Світ з тривогою спостерігає за зростанням напруження навколо північних, східних і південних кордонів України, яке ризикує вилитися у чергову хвилю збройної агресії Росії супроти українського народ… Як християни, ми переконані, що Божа підтримка і допомога значно перевищує людські задуми і дії», — мовиться у зверненні єпископа. Про це інформує пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

26 січня владика Ярослав благословив провести у храмах Самбірсько-Дрогобицької єпархії наступні молитовні заходи:

А. На загальноєпархіальному рівні

10.00 — Архиєрейська Божественна літургія (катедральний храм Пресвятої Трійці у м. Дрогобичі);
— Запалення «Свічки миру»;
— Молитовний чин про заступництво Пресвятої Богородиці над українським народом.

Б. На парафіяльному рівні

18.00–18.05 — Молитовний передзвін за мир;
18.05 — Молитовний чин про заступництво Пресвятої Богородиці над українським народом (див. Додаток).

В. На родинному та особистому рівні

20.00 — Запалення «Свічки миру» у вікні дому;
20.00 — Єднання в онлайн-молитві з Блаженнішим Святославом, Главою й Отцем УГКЦ (Інтернет-канал «Живе Телебачення»)
— або спільна чи особиста молитва «Отче наш…» і «Богородице Діво»

Розпорядження владики Ярослава Приріза щодо молитви і посту за мир в Україні можна знайти тут.