Владика Ярослав Приріз та владика Григорій Комар привітали Блаженнішого Святослава з 10-ю річницею сходження на Патріарший престіл

28 березня 2021

27 березня 2021 року виповнюється 10 років з дня інтронізації на патріарший престіл Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава. З цієї нагоди Главу і Отця УГКЦ привітали архиєреї Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

«У ці дні разом з Вами, приносимо молитву благодарення Всемилосердному Богові за всі ті безмежні ласки і щедрі благодаті, якими Він обдаровував Вас впродовж цих років Первосвятительського Патріаршого служіння, завдяки якому наша Церква значно зміцніла і розвинулася», — мовиться у привітанні.

Єпископи висловили вдячність Блаженнішому Святославу за всі старання і труди, здійснені у твердій вірі і непохитній надії та любові до Бога, Церкви і свого народу, за світлий, переконливий та гідний наслідування приклад.

Відтак архиєреї побажали Блаженнішому Святославу: «Щиро бажаємо, аби й у наступні десятиліття Ви продовжували та збагачували тисячолітній пастирський досвід Ваших попередників, які очолювали Київську катедру від часів Свято-Володимирового Хрещення, діючи з їхньою ревністю, жертовністю, мудрістю, творчістю та святістю».

25.03.2021 р. Б.

Блаженнішому Патріарху Святославу,
Главі й Отцеві УГКЦ

«Які ж гарні на горах ноги його, хто несе
добру новину, хто звістує мир, вістить
щасну долю, спасіння возвіщає, хто
Сіонові говорить: „Твій Бог царює!“» (Іс. 52, 7)

Слава Ісусу Христу!

Ваше Блаженство,

З нагоди 10-ої річниці Вашого сходження на древній Київський престіл як Глави і Отця — Патріарха УГКЦ прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання від нас єпископів від всього духовенства, монашества та мирян Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Не маючи змоги через об’єктивні обставини бути фізично присутнім поруч з Вами, радо приєднуємося до усіх привітань та побажань, які линуть на Вашу адресу. У ці дні разом з Вами, приносимо молитву благодарення Всемилосердному Богові за всі ті безмежні ласки і щедрі благодаті, якими Він обдаровував Вас впродовж цих років Первосвятительського Патріаршого служіння, завдяки якому наша Церква значно зміцніла і розвинулася.

Дякуємо Вам за всі Ваші старання і труди, які звершуєте як Предстоятель Церкви у твердій вірі і непохитній надії та любові до Бога, Церкви і свого народу, даючи всім нам світлий і переконливий приклад, гідний наслідування. Щиро бажаємо, аби й у наступні десятиліття Ви продовжували та збагачували тисячолітній пастирський досвід Ваших попередників, які очолювали Київську катедру від часів Свято-Володимирового Хрещення, діючи з їхньою ревністю, жертовністю, мудрістю, творчістю та святістю.

Молимось, щоб Милосердний Господь допомагав Вам переконливим архипастирським словом та правдивим подвижницьким свідченням вміло провадити нашою Церквою та облагороджувати зболене протиріччями українське суспільство, несучи йому надію і мир. Запевняємо Вас у підтримці усіх ваших починань на благо Церкви та народу в Україні і на поселеннях.

Нехай Триєдиний Бог щедро обдаровує Вас своїми благодатями, особливо в тих непростих життєвих моментах і обставинах, коли людина, здавалося б, перебуває на межі своїх можливостей. Пресвята Богородиця хай покриває Вас своїм омофором, супроводжуючи молитовним заступництвом Ваше Предстоятельське служіння. Молитвами всіх святих випрошуємо для Вас у Господа духовної наснаги, душевного миру та міцного здоров’я на многії і благії літа.

Єднаючись разом із Вами у благодаренні Господу, залишаємось щиро віданні Вам у Христі Господі.

З найкращими побажаннями,

† Ярослав Приріз,