Владика Степан Сус відслужив Літургію у Барселоні і поспілкувався з українською громадою

13 березня 2021

У межах душпастирського візиту до Іспанії Голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан Сус очолив Службу Божу у Барселоні і поспілкувався з громадою УГКЦ та душпастирями, які надають духовну опіку українцям у Барселоні та околицях.

Наразі у регіоні служать 7 священників УГКЦ. Єпископ обговорив з отцями виклики і перспективи розвитку УГКЦ на теренах Барселони і передав вітання від Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Ввечері Голова ПМВ очолив заупокійну Службу Божу на парафії української спільноти Святого Йосафата, парохом якої є о. Сергій Знак.

Після Богослужіння єпископ зустрівся з місцевою українською громадою.

Окрім того, Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус зустрівся з архиєпископом Барселони, Президентом Конференції єпископів Іспанії, кардиналом Хуаном Хосе Омеллою. У зустрічі також взяв участь заступник Голови ПМВ о. Андрій Гах.

Єпископи обговорили подальшу співпрацю УГКЦ з Конференцією єпископів Іспанії. Наприкінці зустрічі владика Степан подарував архиєпископу Барселони вервицю, виготовлену з бурштину у межах ініціативи «Вервиця єднає».

«Вервиця єднає» – ініціатива УГКЦ, яка молитвно єднає українців з усього світу. Молитву на вервиці «Живе телебачення» в прямому ефірі транслює щоденно, починаючи від свята Покрови Пресвятої Богородиці. Молитва єднає священнослужителя, який в ефірі провадить її, з усіма вірними, єднає єпископів, священників із різних материків і країн, адже щодня провадить молитву інший душпастир. А сестри відразу декількох згромаджень виготовляють вервиці з бурштину як знак єднання у молитві.

За матеріалами Пасторально-міграційного відділу УГКЦ