Владика Микола Бичок зустрівся та помолився із вірними УГКЦ в Бразилії

31 січня 2024

У неділю Блудного сина за григоріанським календарем, 28 січня 2024 року, владика Микола Бичок, єпископ Єпархії святих верховних апостолів Петра і Павла, відслужив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Покрову Пресвятої Богородиці у місті Фос-ду-Іґуасу (штат Парана, Бразилія).

Владика Микола Бичок зустрівся та помолився із вірними УГКЦ в Бразилії

У своїй проповіді владика Микола підкреслив важливість особистого навернення, яке має стати мотором нашого духовного життя, і прикладом цього є притча про блудного сина, як повідомляє пресслужба Мельбурнської єпархії Свв. апп. Петра і Павла.

Особливу увагу архиєрей приділив особі старшого сина, який є наче уособленням всіх тих людей, які дотримуються приписів, Божих заповідей, ходять до церкви, намагаються жити по-Божому, але дуже часто в цьому немає духовного задоволення, в цьому немає святості. «Час напередодні Великого посту є для нас особливим моментом, коли ми маємо нагоду застановитися над тим, яким сином є ми. Чи тим молодшим — блудним сином, а чи тим старшим? І після цього, Господь нас заохочує набрати всі ті чесноти, які має батько, який є люблячим, який не звертає уваги на наші помилки, недопрацювання, гріхи, але приймає нас такими якими ми є, якщо ми каємося і правдиво навертаємося», — наголосив владика Микола.

Перебуваючи у Бразилії, єпископ також відвідав вірних УГКЦ у містах Куритибі і Прудентополісі. Тож цей час у Бразилії став не лише часом активного душпастирського планування, де особливу увагу приділили християнській сім’ї та зціленню душевних ран, але й часом втілення цього планування в життя через зустрічі і спільну молитву із вірними УГКЦ.

Нагадаємо, з 18 по 30 січня владика Микола Бичок, єпарх мельбурнський, перебував у Бразилії, де брав участь у Генеральній асамблеї душпастирської ради Патріаршої курії УГКЦ 2024 для представників з Південних континентів (Австралії, Аргентини та Бразилії). Під час цієї спільної зустрічі очільники і делегати Душпастирської ради із Південних континентів обговорювали актуальні для УГКЦ питання та виклики, а також працювали над Душпастирським планом на період до 2030 року «Надія, до якої нас кличе Господь».