Владика Микола Бичок відвідав парафію у Ньюкаслі (Австралія)

9 травня 2024

У Шосту неділю після Пасхи за григоріанським календарем, 5 травня, владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, очолив Божественну Літургію у м. Ньюкасл (штат Новий Південний Уельс, Австралія).

Владика Микола Бичок відвідав парафію у Ньюкаслі (Австралія)

З 2 до 9 травня владика Микола Бичок бере участь у Пленарній зустрічі Конференції католицьких єпископів Австралії, що відбувається у Сіднеї, тож він радо відгукнувся на запрошення о. Павла Березнюка, адміністратора парафії Покрову Пресвятої Богородиці і у неділю, 5 травня, прибув до Нюкаслу, щоб помолитися із місцевими вірними. Про це розповідає пресслужба Мельбурнської єпархії.

Єпископ очолив Божественну Літургію у співслужінні отця Павла Березнюка та о. Джастіна Макдонелла із Сіднею.

Під час проповіді архиєрей пояснив вірним, наскільки велике значення має для нас сьогодні євангельський уривок про сліпородженого. Адже у нашому щоденному житті ми часто схильні робити швидкі висновки про життя інших людей і засуджувати їх. «Ісус нагадує нам, що такі судження можуть бути хибними та шкідливими. Він запрошує нас дивитися на інших через призму співчуття та розуміння, адже кожна людина є улюбленою дитиною Божою, гідною любові, поваги та гідності. Наша роль полягає не в тому, щоб судити, а в тому, щоб простягнути руку допомоги, запропонувати підтримку та принести зцілення та примирення тим, хто цього потребує», — підкреслив владика Микола.

Після Літургії вірні мали нагоду поспілкуватися із єпископом, тож це був гарний час для усієї парафіяльної спільноти.